رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان:
بانوان لارستانی پتانسیل بالایی برای موفقیت در رشته کاراته دارند
زمان انتشار: 21 ارديبهشت 1398 ساعت 08:16:58
تعداد بازدید: 103
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: بانوان لارستانی پتانسیل بالایی برای موفقیت در رشته کاراته دارند و تلاش می کنیم با حمایت از این رشته ورزشی جایگاه لارستان در کشور ارتقا پیدا کند. 
محمدحسن طیبی در نشست با رئیس و اعضای هیأت کاراته لارستان که به منظور بررسی مسائل و مشکلات این هیأت برگزار شد، اظهار داشت: کاراته لارستان با تلاش شبانه‌روزی و اجماع همه بزرگان و اهالی این رشته و همچنین برنامه‌ریزی کارشناسی شده می تواند به توسعه‌ای پایدار و جایگاهی شاخص در سطح بین‌المللی دست پیدا کند.
 
وی در ادامه به کسب مقام های جهانی و بین المللی توسط بانوان کاراته کار لارستانی اشاره کرد و افزود: بانوان کاراته کار لارستانی در چند سال گذشته در میادین بزرگ بین المللی افتخارآفرینی کرده اند و انتظار داریم کاراته لارستان در بخش مردان هم به شرایط مطلوب تری برسد.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با تاکید بر اینکه هیأت کاراته باید میزبانی مسابقات قهرمانی استان فارس و برگزاری دوره های آموزشی را در تقویم ورزشی سال 98 داشته باشد، تصریح کرد: توجه ویژه به بخش های تابعه و کاراته بانوان نیز از وظایف اصلی هیأت کاراته لارستان است و این هیأت باید با برنامه ریزی دقیق، گامی موثر در پیشرفت این دو امر مهم بردارد.
 
طیبی نظارت بر عملکرد مربیان توسط هیأت کارته لارستان را ضروری دانست و یادآور شد: مربیان کاراته لارستان در همه امور باید با هیأت کاراته هماهنگ باشند و این هیأت بایستی با برگزاری دوره های مربی گری و دانش افزایی در این شهرستان نسبت به ارتقای سطح علمی و عملی مربیان اقدام کند.
 
وی با بیان اینکه برنامه های راهبردی برای هیأت‌های ورزشی در نظر داریم، تاکید کرد: به همین منظور تا حد امکان به هیأت‌های ورزشی کمک می کنیم اما در قبال این حمایت، انتظار تلاش همراه با نتیجه را از روسای هیأت ها خواهیم داشت.
 
در پایان این نشست اعضای هیأت کاراته لارستان و مربیان حاضر در جلسه به ارائه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال