هیأت هندبال لارستان رتبه نخست استان فارس را کسب کرد
زمان انتشار: 29 ارديبهشت 1398 ساعت 08:14:04
تعداد بازدید: 134
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: هیأت هندبال لارستان در بین هیأت شهرستان های استان فارس عنوان نخست را از آن خود کرد. 
محمدحسن طیبی امروز در گفت و گو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: هیأت هندبال فارس براساس ارزیابی عملکرد سالانه، هیأت هندبال لارستان را به عنوان برترین هیأت استان در سال 97 معرفی کرد.
 
وی با اشاره به اینکه هیأت هندبال لارستان با کسب 1397/66 امتیاز در جایگاه نخست استان قرار گرفت، تصریح کرد: هیأت هندبال لارستان در بخش بانوان با کسب 997 امتیاز اول شد و در بخش آقایان نیز با کسب 400/66 عنوان پنجم را بدست آورد و در مجموع امتیازات برترین هیأت فارس شناخته شد.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با بیان اینکه پسران خردسال و نونهال لارستانی در سال 97 عنوان نایب قهرمانی و قهرمانی را در مسابقات استانی و منطقه هشت کشور به خود اختصاص دادند، افزود: مردان هندبالیست لارستانی از گذشته در لیگ برتر کشور و اردوهای تیم ملی حضور فعال داشته اند و این هیأت بایستی با برنامه ریزی منظم، زمینه های لازم برای پیشرفت هندبال آقایان در سطح کشور را نیز فراهم کند.
 
طیبی در ادامه از زحمات علیرضا زایر رئیس هیأت هندبال لارستان و اعضای این هیأت قدردانی کرد و افزود: هیأت هندبال لارستان همه ساله عملکرد قابل قبولی داشته است و امیدواریم این روند هم چنان ادامه داشته باشد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال