رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان:
هیأت ووشو لارستان یکی از هیأت های فعال است
زمان انتشار: 29 ارديبهشت 1398 ساعت 06:20:25
تعداد بازدید: 126
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با بیان اینکه هیأت ووشو این شهرستان به صورت منظم تمامی امورات را پیگیری می کند، گفت: هیأت ووشو لارستان یکی از هیأت های فعال شهرستان است. 
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمد حسن طیبی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات هیأت ووشو لارستان که با حضور رئیس و اعضای این هیأت برگزار شد، عملکرد هیأت ووشو را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: هیأت ووشو لارستان با کسب عنوان های متعدد در سطح رقابت های کشوری و بین المللی عملکرد قابل قبولی داشته است.
 
وی با اشاره به اینکه امیدواریم روند رو به رشد هیأت ووشو لارستان هم چنان در سال 98 نیز ادامه پیدا کند، تصریح کرد: ووشو لارستان می بایست با تغییر شیوه در برخی از امورها و فعال کردن بخش های تابعه، با جدیت این رشته را به جایگاه واقعی خود در کشور برساند.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با تاکید بر اینکه هیأت ووشو بایستی پیگیر مسائل و مشکلات ووشوکاران بخش های تابعه این شهرستان باشد، افزود: توجه ویژه به بخش های تابعه لارستان و ایجاد اتحاد و همدلی میان آنها باعث رشد و پیشرفت این رشته ورزشی می شود.
 
طیبی از حضور رئیس هیأت ووشو استان فارس در لارستان خبر داد و خاطرنشان کرد: میزبانی دوره های داوری و مربی گری، برگزاری پیکارهای ووشو قهرمانی استان و کشور و تخصیص اعتبار و تجهیزات از موارد مهمی است که از هیأت ووشو فارس انتظار همکاری داریم.
 
وی با بیان اینکه هیأت ووشو لارستان می بایست با برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده اداره ورزش و جوانان تلاش کند، اذعان داشت: برنامه ریزی در جهت توسعه و گسترش رشته ووشو، توجه به بخش های تابعه، برگزاری کلاس های آموزشی، توجه به ووشو بانوان و... بایستی از مهم ترین برنامه های هیأت ووشو لارستان باشد.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان از اختصاص تجهیزات ورزشی به باشگاه های ووشو لارستان خبر داد و بیان داشت: تعداد 100 عدد تشک تاتامی به بخش اوز و باشگاه خیبر لار اعطا می شود.
 
در ادامه این نشست، فرزاد شریفی رئیس هیأت ووشو لارستان ضمن ارایه گزارشی از عملکرد سال 97، بر ایجاد همدلی و تعامل میان جامعه ووشو لارستان تاکید کرد و خواستار همکاری بیش از پیش شد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال