هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی لارستان مجوز میزبانی مسابقات را کسب کند
زمان انتشار: 4 خرداد 1398 ساعت 09:12:00
تعداد بازدید: 115
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی این شهرستان می بایست مجوز میزبانی رقابت های قهرمانی استان و کشور را کسب کند. 
محمدحسن طیبی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی لارستان که با حضور رئیس و اعضای این هیأت برگزار شد با تاکید بر اینکه برگزاری مسابقات مختلف در این شهرستان باعث گسترش رشته های ورزشی می شود، تصریح کرد: به همین منظور اداره ورزش و جوانان در صورت کسب مجوز میزبانی پیکارهای استانی و کشوری توسط هیأت کونگ فو، بخشی از هزینه های برگزاری مسابقات را پرداخت می کند.
 
وی از اختصاص امکانات سخت افزاری به هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی لارستان خبر داد و افزود: تشک تاتامی و کیسه بوکس از جمله تجهیزاتی است که در سال 98 به این هیأت اهدا می شود.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان توجه ویژه هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی به بخش های تابعه این شهرستان را امری ضروری دانست و تاکید کرد: بازدید از بخش ها و روستاهای لارستان و بررسی مسائل و مشکلات آنها از موارد مهمی است که این هیأت باید در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
 
طیبی کسب رتبه ششم هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی در استان فارس در سال 97 را نتیجه تلاش های شبانه روزی این هیأت عنوان کرد و اذعان داشت: هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی لارستان در تمامی برنامه های اداره ورزش و جوانان حضور فعال دارد و امیدواریم امسال این هیأت با برنامه ریزی دقیق و مدون جزء سه هیأت برتر استان شود.
 
وی با تاکید بر اینکه هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی لارستان باید با جذب اسپانسر نیازهای هیأت را مرتفع کند، ادامه داد: توجه ویژه به قهرمانان، برگزاری دوره های آموزشی در لار، نظارت بر عملکرد مربیان و داوران تحت پوشش، تشکیل کمیته های مختلف و... از دیگر امورات مهم این هیأت است که باید مورد توجه قرار گیرد.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان از حضور رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی فارس در لار خبر داد و خاطرنشان کرد: بی شک با حضور هیأت استان در این شهرستان بسیاری از نیازها و مشکلات اصلی هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی لارستان برطرف می شود.
 
در پایان این جلسه، علمدار شفیعی رئیس هیأت کونگ فو و هنرهای رزمی لارستان عملکرد سال 97 این هیأت را تشریح کرد و حاضرین نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال