دوبانده کردن ۱۹ کیلومتر دیگر از جاده لار-بندرعباس به زودی آغاز می شود
زمان انتشار: 4 خرداد 1398 ساعت 19:42:09
تعداد بازدید: 189
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از انجام تشریفات مناقصه در محور لار- بندر عباس حدفاصل خروجی لطیفی تا پاسگاه چهار برکه خبرداد.
باقری فرد بیان اینکه این محور یکی از ۱۰ محور اصلی و ترانزیتی حمل کالا و بار از جنوبی‌ترین نقطه کشور به مرکز و شمال ایران است، تصریح کرد: شهرستان لارستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و وجود جاده شیراز-جهرم-لار-بندرعباس، نقطه اتصال استان‌های فارس و هرمزگان محسوب می‌شود که به همین دلیل این مسیر یکی از پرترددترین جاده‌های کشور است.
 
وی ادامه داد: پس از به روزرسانی مطالعات و برآورد ۱۹ کیلومتر محور لار – بندرعباس از سوی این اداره کل و پیگیری های موثر نماینده محترم مردم شریف شهرستان های لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، جلسات متعدد در شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل برگزار گردید و پس از آن مجوز انتخاب پیمانکار صادر شد.
 
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در پایان افزود: آگهی انجام مناقصه انتخاب پیمانکار ۱۹ کیلومتر محور لار- بندرعباس در روزنامه رسمی و سامانه ستاد ایران درج شده است و پس از انجام فرایند مناقصه، پیمانکار پروژه انتخاب و عملیات اجرایی آن در آینده ای نزدیک شروع خواهد شد.

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
5 خرداد 1398   ساعت: 06:17:16

یعنی چه تیتر زدین 19 کیلومتر دیگر؟!!! مگه تا حالا این مسیر از خروجی لطیفی چقدرش دوبانده بوده؟ این چندکیلومتر که ماههاست زیر سازی شده....متاسفم برای این مدیرکل در زمان ایشون در جاده های حوزه لارستان هیچ اقدام چشمگیری نشده

 
لوگوی دیجیتال