لارستان در روز همبستگی با مظلومان فلسطین
مردم لارستان در روز قدس، فریاد رهایی قدس شریف را سر دادند
زمان انتشار: 11 خرداد 1398 ساعت 07:56:46
تعداد بازدید: 147
در روز جهانی قدس، مردم لارستان بزرگ، فریاد رهایی قدس شریف را سر دادند.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ مردم مومن و روزه دار منطقه لارستان بزرگ همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار خود رقم زدند و در این حماسه بزرگ وسرنوشت ساز، همصدا و هم دل، فریاد رهایی قدس شریف را سر دادند.
 
مردم این خطه باردیگر در یک روز گرم و با زبان روزه با لبیک به فرمان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری مراسم بزرگداشت روز قدس را با شکوه خاصی برگزار کردند و در این روز بزرگ شور آفریدند. جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام موسوی امام جمعه ی لار، جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج و گراش، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، اعضا شورای تامین شهرستان، همگام با مسؤلین ادارات وآحاد مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان با سردادن شعارهایی همچون «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر داعشی و تکفیری، فلسطین پیروز است،اسرائیل نابود است وحمایت از فلسطین حمایت از امام است،آزادی فلسطین آزادی اسلام است »، خشم و انزجار خود را از توطئه های پلید دشمنان به همگان نشان دادند و خواهان محوشدن رژیم غاصب اشغالگر قدس از صحنه روزگار و رهایی قدس شریف از چنگ صهیونیست ها شدند.
 
مردم لارستان بزرگ مسیر چهار راه پیروزی، میدان شهید نصیری، میدان مدرس تا مسجد جامع محل اقامه ی نماز جمعه را راهپیمایی کردند.
 
در پایان این راهپیمایی در مسجد جامع لار، قطعنامه ی5 بندی که از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ارسال شده بود، قرائت و با تکبیر های مردم مفاد آن تأیید شد.
 
گفتنی است در بخشهای اوز،بیرم،جویم،بنارویه،صحرای باغ، شهرلطیفی و برخی روستاهای بخش مرکزی لارستان نیز مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پر شور و شعور مردم انقلابی و همیشه در صحنه با شکوه خاصی برگزار گردید.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال