با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان معرفی شد
رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان معرفی شد
زمان انتشار: 13 خرداد 1398 ساعت 10:25:17
تعداد بازدید: 292
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم شهرستان‌های لارستان خنج و گراش، رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان معرفی شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم شهرستان‌های لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، امیدبخش معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، موسوی رئیس اداره شهرستان ها، مقیمی رئیس شورای اسلامی شهرستان و جمعی از هنرمندان، پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر، مسئولین و روسای دانشگاه های شهرستان، رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان معرفی شد.
 
در این مراسم فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن اشاره به حُسن تایید در انتخاب مجید حجتی به ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان، گفت: از نقاط قوت تایید وی این بود که اکثر هنرمندان، سیاسیون و کسانی که در حوزه های فرهنگی، هنری و اجتماعی فعال هستند، اتفاق نظر داشتند.
 
حسنی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه با حضور این مدیر جوان، می توان مسائل فرهنگی و هنری در منطقه لارستان بزرگ را جلو برد؛ افزود: ما اعتقاد داریم که اگر مسائل فرهنگی اصلاح و بهینه شوند بر تمام ابعاد زندگی اجتماعی تاثیر خواهند داشت.
 
وی با اشاره به اینکه رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان فردی پرتلاش، کوشا، جوان، باروحیه و پر انرژی است؛ تصریح کرد: امید می‌رود وی در راستای دستورالعمل‌ها، چارچوب‌ها و وظایفی که مشخص شده است، گام‌های موثری بردارند و در چارچوب ارزش‌های دینی، انسانی و قابل قبولی که همه بر روی آن اتفاق نظر دارند، بحث نشاط و شادابی جوان ها را مورد توجه جدی قرار دهد و در این راستا برنامه‌ریزی داشته باشد.
 
معاون استاندار فارس با تاکید بر اینکه همه باید از برنامه هایی که می تواند جوان ها و نوجوان ها را به نوعی نسبت به آینده امیدوار کند و نشاط و انگیزه را در آنها به وجود آورد، حمایت کنند؛ خاطرنشان کرد: برنامه‌های متنوعی که در چارچوب آن در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مصوب شده باشد، ما نیز حمایت خواهیم کرد تا برنامه هایی که به نفع جامعه و به خصوص به نفع نوجوانان و جوانان است و می‌تواند نشاط و شادابی را به ارمغان آورد، گسترش یابد تا جامعه ای با نشاط داشته باشیم.
 
حسنی بیان کرد: من فکر می‌کنم در موضوعاتی که به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مربوط است خیلی نیاز به فعالیت و کار می باشد، شاید دلیل این موضوع محدودیت هایی بوده و ما باید با تلاش و کوشش و برنامه ریزی بیشتر این عقب ماندگی ها را جبران نماییم.
 
فرماندار ویژه لارستان ابراز امیدواری کرد که رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی می بایست با برنامه‌ریزی‌های میان مدت و دراز مدت می‌تواند نواقص و مشکلات را در این حوزه به حداقل برساند و برنامه‌ها و فعالیت‌های هنری و فرهنگی خود را به سمت بهینه شدن پیش ببرد.
 
وی خطاب به هنرمندان خواستار حضور بیشتر و بهینه تر در اجرای برنامه‌ها شد و تصریح کرد: انتظار می‌رود رییس جدید علاوه بر نوجوانان و جوانان به تمام اقشار و گروه ها در زمینه فرهنگ و هنر خدمت کرده و برنامه‌ها را با کمک تمامی هنرمندان و پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر شهرستان به پیش ببرند.
 
نماینده عالی دولت در لارستان در پایان سخنانش اضافه کرد: ما باید برای پرکردن اوقات فراغت جوانان برنامه داشته باشیم تا آن جایی که امکان دارد از گسترش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی کاسته شود.
 
در پایان این مراسم مجید حجتی به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان منصوب و از تلاش‌های عبدالمهدی بهزادی سرپرست سابق این اداره نیز تجلیل شد. مجید حجتی اهل و ساکن لار و دارای مدرک کارشناسی الکترونیک و کارشناشی ارشد علوم اجتماعی و سی و پنج ساله است.
 
پیش از این نیز نماینده مردم لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، امیدبخش معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و مجید حجتی سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان نیز به ایراد سخن پرداختند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال