نقاط حادثه خیز جاده های لارستان با «برج نوری» روشن می شود
زمان انتشار: 14 خرداد 1398 ساعت 17:11:54
تعداد بازدید: 107
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان علیرضا راستیار مدیریت راهداری این اداره کل از نصب روشنایی برج نوری در لارستان خبر داد.
راستیار اظهار داشت: در حال حاضر اولویت با ارتقای ایمنی راه‌ها با اجرای سیستم روشنایی در تقاطع ها و نقاطی است که تعداد تصادفات رخ داده در شب، آن محل را به نقطه پرحادثه تبدیل کرده است.
 
وی با بیان اینکه برقراری سیستم روشنایی باید در مکان هایی انجام شود که تاثیر مهمی در کاهش تصادفات در شب داشته باشد، افزود: محور جهرم– لار- بندرعباس به دلیل تردد بسیار بالای کاربران جاده ای از اهمیت ویژه ای برخوردار است به همین منظور سال گذشته چندین نقطه در این محور توسط برج نوری روشن شده و خوشبختانه امسال نیز دو نقطه دیگر از این مسیر توسط برج های نوری روشنایی آن تامین شده است.
 
مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی لارستان خاطر نشان کرد: در ورودی لار از سمت جهرم ابتدای کمربندی شمالی سه برج نوری به ارتفاع ١٨ متر نصب شده است و در سه راهی کمربندی لار – بندر عباس روبه روی پمپ بنزین شهر لطیفی نیز یک برج نوری ١٨ متری جهت ایمن سازی این تقاطع ها نصب گردیده که هر کدام از این برج ها دارای ١٤ پروژکتور است.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال