جدیدترین و آخرین اخبار ورزشی لارستان
زمان انتشار: 18 خرداد 1398 ساعت 09:05:52
تعداد بازدید: 124
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان خبرهای ورزشی این شهرستان را به شرح زیر اعلام کرد. 
نفرات برتر مسابقات تنیس جام رمضان لارستان شناخته شدند. رقابت های تنیس جام رمضان لارستان با معرفی برترین تنیسورها به پایان رسید. در این دوره از پیکارها، احسان شریف زاده با غلبه بر تمامی رقبای خود عنوان نخست را از آن خود کرد.معین ناصریان دوم شد و علی بهارستانی در جایگاه سوم قرار گرفت.
 
همچنین از وحید زندآسا به عنوان بازیکن اخلاق و مومن معتمد به عنوان نونهال شرکت کننده این دوره تقدیر شد. اولین دوره مسابقات تنیس جام رمضان لارستان با حضور ۱۶ تنیسور و برگزاری 40 بازی در مجموعه ورزشی شهید دانشیار لار به کار خود پایان داد.
 
استقلال لطیفی قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان لارستان شد. پیکارهای فوتسال جام رمضان لارستان با قهرمانی تیم استقلال لطیفی به پایان رسید. در فینال این دوره از پیکارها، تیم استقلال لطیفی با حساب سه بر دو از سد امواج براک گذشت و عنوان نخست را کسب کرد و تیم های ساپیا استوار و شهید چمران لارستان به صورت مشترک سوم شدند.
 
کاپ اخلاق این مسابقات نیز به تیم های نبرد بائن و مجتمع آموزش عالی لارستان رسید. رقابت های فوتسال جام رمضان لارستان گرامی داشت مرحوم حاج رضا بهادر با شرکت 14 تیم و با انجام 48 بازی در سالن مرحوم رزمیوش مجموعه ورزشی تختی لار برگزار شد.
 
گفتنی است در پیکارهای فوتسال جام رمضان اوز نیز تیم های اوز جوان، کوره اوز و کهنه اوز به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. همچنین تیم های امید جویم، فرشته جان و صاحب الزمان به ترتیب موفق به کسب عنوان نخست تا سوم مسابقات فوتسال جام رمضان بخش جویم لارستان شدند و تیم های پرسپولیس و اتحاد در رقابت های فوتسال جام رمضان بخش بنارویه نیز مقام قهرمانی و نائب قهرمانی را کسب کردند.
 
معرفی تیم های برتر مسابقات والیبال جام رمضان لارستان؛ تیم والیبال امید خور از گروه لیگ یک (محلات) و تیم اداره کل راه و شهرسازی لارستان از گروه لیگ برتر (رسمی) موفق به کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جام رمضان لارستان شدند.
 
در گروه لیگ یک این رقابت ها پس از تیم امید خور، تیم های اداره کل راه و شهرسازی لارستان و آینده سازان لار دوم و سوم شدند.
 
همچنین تیم های والیبال اداره کل راه و شهرسازی لارستان، سایپا یدک استوار و هفت برکه گراش به ترتیب مقام های اول تا سوم گروه لیگ برتر را به خود اختصاص دادند.
 
در پایان به تیم ها، بازیکنان برتر و داوران مدال و جام قهرمانی اهدا شد. مسابقات والیبال جام رمضان لارستان یادواره زنده یاد فاضل راستی لاری با حضور 9 تیم در سالن شهدای اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
 
برترین های مسابقات بیلیارد جام رمضان لارستان مشخص شدند. مسابقات بیلیارد جام رمضان لارستان به میزبانی باشگاه آریان خور برگزار شد.
 
در این دوره از مسابقات، جلال عبدالرحیم زاده عنوان نخست را کسب کرد.محمد حسینی در جایگاه دوم قرار گرفت و یوسف راهپیما سوم شد.
 
اسلام جابری و محسن دلشاد به عنوان داور و ناظر این مسابقات حضور داشتند. مسابقات بیلیارد جام رمضان لارستان با شرکت 20 شرکت کننده و با حضور مسوولان ورزش این شهرستان برگزار شد.
 
فتح قله های مرتفع کشور توسط کوهنوردان گروه ایراهستان لارستان؛ کوهنوردان گروه ایراهستان لارستان موفق شدند سه قله مرتفع کشور در استان های مرکزی، همدان و فارس را فتح کنند. 13 کوهنورد گروه ایراهستان لارستان در یک برنامه از پیش تعیین شده به قله سه هزار و 500 متری دومیر استان مرکزی صعود کردند.
 
این گروه پس از فتح قله دومیر در استان مرکزی با پیمودن مسیر 400 کیلومتری وارد شهر همدان شدند و فله سه هزار و 580 متری این استان را نیز فتح کردند. قله سه هزار و 965 متری بل اقلید که بزرگترین قله استان فارس به شمار می آید مقصد بعدی کوهنوردان گروه ایراهستان بود که کوهنوردان لارستانی با موفقیت این قله مرتفع را پیمودند و صعود کردند.
 
مهدی مطهرنیا به عنوان سرپرست در این برنامه حضور داشت و کاظم یادگاری فرد مسوول فنی این گروه بود. گفتنی است صعود به این سه قله مرتفع کشور در راستای اجرای طرح سیمرغ ( صعود به 31 قله 31 استان کشور ) برگزار شد.
 
 «سید ریحان کشفی» مدال برنز مسابقات شطرنج پیشکسوتان فارس را کسب کرد. سید ریحان کشفی از لارستان موفق شد عنوان سوم رقابت های شطرنج پیشکسوتان استان فارس را از آن خود کند.
 
در این دوره از مسابقات، سید ریحان کشفی با کسب سه امتیاز پس از محمدباقر مومن زاده و ساسان ربیعی هر دو از شیراز بر سکوی سوم قرار گرفت.
 
نفرات برتر این دوره از رقابت ها جواز حضور در مسابقات شطرنج قهرمانی پیشکسوتان کشور که روزهای بیستم تا بیست و چهارم خردادماه 98 در شیراز برگزار می شود را کسب کردند.
 
تکواندوکار لارستانی جواز حضور در مسابقات لیگ برتر کشور را بدست آورد. تکواندوکار لارستانی با کسب مدال برنز در پیکارهای انتخابی لیگ نوجوانان فارس، جواز حضور در لیگ برتر کشور را کسب کرد.
 
رضا شریفی تکواندوکار لارستانی در این دوره از پیکارها موفق شد با دو پیروزی و یک شکست برابر نمایندگان شیراز بر سکوی سوم قرار گیرد و با نظر کمیته فنی جواز حضور در لیگ برتر نوجوانان کشور را از آن خود کند.
 
این تکواندوکار لارستانی از روز نوزدهم خردادماه 98 در اردوی آمادگی تیم نوجوانان استان فارس که برای شرکت در لیگ برتر کشور برگزار می شود، حضور پیدا می کند.
 
رضا شریفی چندین سال است که زیر نظر رضا تقوی فرد مربی رسمی فدراسیون تکواندو از لارستان تمرینات خود را دنبال می کند.
 
حضور ورزشکاران لارستانی در دوره دانش افزایی دره نوردی؛ چهار نفر از دره نوردان گروه کوهنوردی پردیس و انجمن غارشناسی لارستان در هشتمین دوره دانش افزایی دره نوردی که به مدت سه روز در دره سیمک استان کرمان برگزار شد، شرکت کردند.
 
سیمک نام تنگه ای بسیار زیبا و کم نظیر است که عرض آن بین سه تا پنج متر و دیواره های بسیار بلند دو طرف آن را پوشانده است.
 
آبشارهای سیمک کرمان در رشته کو های زاگرس و در ۳۵ کیلومتری شمال این استان واقع شده است. ۱۳ آبشار منطقه سیمک نیازمند فرودهای فنی و بیشتر مورد توجه دره نوردان است. علمدار شفیعی، رسول الهی، عاطفه شفیعی و زهرا خرمی چهار دره نورد لارستانی بودند که در این دوره دانش افزایی حضور داشتند.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال