دیدار فرماندار لارستان با بیت حضرت آیت الله العظمی آیت اللهی
زمان انتشار: 20 خرداد 1398 ساعت 09:21:03
تعداد بازدید: 193
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با بیت حضرت آیت الله العظمی آیت اللهی دیدار کرد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، بمناسبت فرا رسیدن هفتمین سالگرد زعیم عالیقدر، فقیه اهل بیت عصمت و طهارت، حضرت آیت الله العظمی سید عبدالعلی آیت اللهی (ره)، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، علی پیروز بخشدار مرکزی، محمدرضا قنبرنژاد شهردار و جمعی از اعضا شورای اسلامی شهر لار و مسئولین شهرستان، با حضور در بیت حضرت آیت الله العظمی آیت اللهی، با حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید حسن آقا آیت اللهی دیدار و گفتگو نمودند.
 
در این دیدار ضمن قرائت فاتحه، یاد و نام و خاطره مرحوم حضرت آیت الله آیت اللهی گرامی داشته شد. در ادامه عبدالعلی اسلام پناه به نمایندگی از سوی بیت حضرت آیت الله آیت اللهی ضمن عرض خیر مقدم به فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان، خاطراتی را از حضرت آقا بیان کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ حضرت آیت الله سیدعبدالعلی آیت اللهی(ره)، از نوادگان عالم مجاهد حضرت آیت الله سیدعبدالحسین لاری بنیانگذار نخستین حکومت اسلامی در ایران و امام جمعه فقید لارستان بود که پس از سال‌ها تلاش در عرصه خدمت رسانی به مردم و مجاهدت در راه حفظ و ترویج دین مبین اسلام و وحدت در میان مذاهب تسنن و تشیع در جنوب کشور، در ۱۹ خردادماه سال ۱۳۹۱ دار فانی را وداع گفت.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال