آزمون کارشناسی ارشد با رقابت 1483داوطلب در لارستان
بازدید فرماندار ویژه لارستان از محل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد
زمان انتشار: 23 خرداد 1398 ساعت 09:59:01
تعداد بازدید: 139
آزمون کارشناسی ارشد98 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی همزمان با سراسر کشور صبح امروز در لارستان آغاز شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری و طاهری رییس مجتمع آموزش عالی شهرستان از محل کنکور سراسری کارشناسی ارشد بازدید نمودند.
 
در این بازدید رییس مجتمع آموزش عالی شهرستان در گفتگویی ضمن ابراز خرسندی از اینکه برای چهارمین سال، آزمون کارشناسی ارشد برای داوطلبین در شهرستان لارستان برگزار می شود؛ افزود: ظرفیت مرکز اموزش عالی به عنوان یک مرکز علمی واموزشی در شهرستان باعث شده است تا بتوانیم برای چهارمین بار کنکورسراسری کارشناسی ارشد را به عنوان یک پروژه ملی همزمان با سراسر کشور برای داوطلبین لارستانی و شهرستان های جنوب کشور برگزار نماییم.
 
وی با تاکید بر اینکه این مهم، باعث کاهش هزینه و استرس داوطلبین خواهد بود؛ گفت: طی روز پنجشنبه و جمعه، حدود 1483نفر در 67 رشته امتحانی در این شهرستان به رقابت خواهند پرداخت.
 
طاهری با بیان اینکه 919 داوطلب مرد و 564 داوطلب زن در لارستان رقابت خواهند نمود؛ یاداور شد: در این کنکور تعداد شرکت کنندگان در آزمون سراسری کارشناسی ارشد در لارستان امسال، 1483 نفر است که از این میزان 62 درصد را آقایان و 38 درصد را خانمها تشکیل می دهند.
 
وی با اشاره به اینکه این آزمون 23 و 24 خرداد 98 در روزهای پنج شنبه و جمعه در سه مرحله برگزار می شود؛ اضافه کرد: اطلاعات مربوط به روز و ساعت آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان مشخص شده است.
 
فرماندار ویژه لارستان در ادامه از بخش های مختلف دانشگاه دولتی شهرستان نیز بازدید کرد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال