تغییر صورت مسئله اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان
زمان انتشار: 24 خرداد 1398 ساعت 09:02:38
تعداد بازدید: 242
صحبت نیوز: شهریور ماه 1397 بود که طرح تنزل اداره کل راه و شهرسازی لارستان به مدیریت مستقل و ارتقای اداره راهداری لارستان به اداره کل در حال اجرا بود که با هوشیاری مردمی در لارستان این طرح مسکوت ماند.
 در آن زمان گمانه زنی پایگاه خبری صحبت نیوز این بود که رقبای لارستان پس از ناکامی در این کار دست به طرح های دیگری خواهند برد. از جمله رضایت به وضع موجود و انتقال اداره کل راه داری به شهرستانی دیگر و یا...اکنون خبر می رسد که نماینده لارستان در صدد جدا کردن لامرد و مهر از  اداره کل راهداری لارستان است. 
 
باز هم رضایت دادن به تبعیض در مورد جنوب فارس و باز هم بازی در زمین رقبا. توضیح این نکته ضروری است که اداره کل راه و شهرسازی لارستان با محدوده مشخصی مشغول به کار است و محدود کردن حوزه راهداری آن مقدمه ای برای محدود کردن کل این نهاد است. لازم است پیگیران این طرح بر حق بلاتنازل لارستان بر تاسیس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای با مختصات کنونی پافشاری کنند.

 

کد امنیتی:   
 [3 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
26 خرداد 1398   ساعت: 06:18:20

یادش بخیر صحبت نو قدیم

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
24 خرداد 1398   ساعت: 19:01:29

درود بر رسانه مردمي صحبت نيوز که با خبرهاي خود اگاه سازي و شفاف سازي ميکند

 
مراد
Iran, Islamic Republic of
24 خرداد 1398   ساعت: 18:57:16

اقاي جعفرپور کجايي که يادت بخير ،ادارات کل صنعت و معدن و تجارت و همچنين جهادکشاورزي را ... از دست داديم و ککتان نگزيد و گفتيد خودم پيگيرم ،الان هم طرح ادارات کل راهداري براي تمام مناطقي که داراي اداره کل راه و شهرسازي هستند عملي شده جز لارستان

 
لوگوی دیجیتال