با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛
سالن کنفرانس رضوان آموزش و پرورش لارستان افتتاح شد
زمان انتشار: 29 خرداد 1398 ساعت 07:16:34
تعداد بازدید: 142
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ سالن کنفرانس رضوان مدیریت آموزش و پرورش لارستان افتتاح شد.
در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علیپور معاون سیاسی وی، مهدی اسماعیلی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار، مسئول دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رئیس بنیاد نیک اندیشان هاشمی، اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان، جمعی از مسئولین، جمعی از خیرین و معتمدان شهر ، سالن کنفرانس رضوان مستقر در مدیریت آموزش و پرورش لارستان افتتاح و بهره برداری شد.
 
فرماندار ویژه لارستان در آیین افتتاح این طرح در سخنانی با تقدیر از دست اندرکاران این مراسم،صحبت کردن از خیرین و کارهای بزرگی که در اقصا نقاط لارستان انجام می دهند و می درخشند از زبان خود الکن دانست و تاکید کرد تنها مقام و جایگاهی که میتواند به فعالیت این عزیزان ارزش و به آنها اجر دنیوی و اخروی دهد خداوند باریتعالی است.
 
حسنی بهترین قدردانی و خدمت به خیرین، استفاده مناسب و بهینه از اقدامات خیرخواهانه و متناسب با ایده و آرمان آنها دانست و در پایان از خانواده و بازماندگان مرحومه حقیقت لاری و همچنین از خیر محمد علی وفاپور که همیشه هم در مسایل عبادی و هم در سایر امور خیر پیشگام بوده اند تقدیر کرد.
 
پیش از این نیز مدیر آموزش و پرورش لارستان و ناصر حقیقت لاری نماینده خیر نیز به ایراد سخن پرداختند.
 
در ادامه از نماینده خیر، محمد علی وفاپور خیر حامی آموزش و پرورش و عدالت پور مدیرعامل شرکت دارکوپ طراح و سازنده این سالن، با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
 
گفتنی سالن کنفرانس «رضوان» با ظرفیت ۸۰ نفر با طراحی شکیل و مجهز به سیستم صوتی کنفرانسی از این پس پذیرای بسیاری از جلسات اداری و آموزشی در محل مدیریت آموزش و پرورش لارستان خواهد بود که با هزینه ای بالغ بر 300 میلیون تومان توسط ورثه مرحومین حاجیه رضوان حقیقت و محمدرضا حقیقی احداث شده است.
 
همچنین علی اصغر وفاپور نیز یک دستگاه خودرو به آموزش و پرورش اهدا کرد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال