رئیس ورزش و جوانان لارستان:
با تمام توان از ورزش جویم حمایت می کنیم
زمان انتشار: 29 خرداد 1398 ساعت 07:50:53
تعداد بازدید: 198
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: با تمام توان از ورزش بخش جویم حمایت می کنیم.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی در نشست مشترک با بخشدار، شورای اسلامی شهر و شهردار جویم که به منظور بررسی مسائل و مشکلات ورزش این بخش برگزار شد با اشاره به اینکه توجه به ورزش، توجه جوانان به فرهنگ و سلامتی را به دنبال دارد، اظهار داشت: نگاه ما تنها به مرکز شهرستان نیست و به ورزش بخش ها نیز توجه ویژه ای داریم.
 
وی با بیان اینکه خانه ورزش روستایی در روستاهای بخش جویم احداث می شود، تاکید کرد: در حال حاضر روستای فرشته جان بخش جویم دارای خانه ورزش روستایی است و سعی می کنیم در سال 98 برای دیگر روستاهای بخش جویم نیز خانه ورزش روستایی احداث کنیم.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان افزود: تکمیل روشنایی زمین چمن و احداث چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی شهدای جویم از موارد مهمی است که با پیگیری بخشداری و همکاری اداره ورزش و جوانان صورت می گیرد.
 
طیبی بر حمایت و توسعه ورزش جویم توسط مسئولان این بخش تاکید کرد و ادامه داد: سازماندهی هیأت های ورزشی،نظارت بر عملکرد مربیان و داوران و توجه ویژه به قهرمانان جویم بایستی مورد توجه مسئول نمایندگی ورزش و جوانان و دیگر مسئولان این بخش قرار گیرد.
 
وی از اختصاص تجهیزات ورزشی به بخش های لارستان خبر داد و تصریح کرد: میز تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی و میز شطرنج جهت ترویج ورزش همگانی به خانه ورزش روستای فرشته جان بخش جویم اختصاص پیدا می کند.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان با اشاره به دستاوردهای قابل قبول ورزش جویم در عرصه های استانی و کشوری، اذعان داشت: یقین دارم با پیگیری مسئولان این بخش، ورزش جویم در سال ۹۸ حرکت رو به پیشرفت خواهد داشت.
 
در پایان این جلسه، مسئولان جویم پیشنهادات و نظرهای خود را برای توسعه ورزش این بخش عنوان کردند و رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان همکاری و مساعدت خود را در همه زمینه ها اعلام کرد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال