با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛
استخر محمدی( هلال احمر) لارستان به بهره برداری رسید
زمان انتشار: 29 خرداد 1398 ساعت 10:01:11
تعداد بازدید: 187
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ استخرمحمدی( هلال احمر) لارستان به بهره برداری رسید. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حسین درویشی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین فرمانداری، پیروز بخشدار مرکزی، شهردار و اعضا شورای شهر، مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی، رییس هلال احمر شهرستان و جمعی از مسئولین، خیرین و معتمدین، استخرمحمدی( هلال احمر) لارستان که بازسازی گردیده بود؛ به بهره برداری رسید.
 
فرماندار ویژه لارستان در این مراسم در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از خیر بازسازی این استخر گفت: نام وآوازه خیرین این دیار، زینت بخش تمامی محافل و مجالس است و اجرای فعالیت‌های عام‌المنفعه توسط خیرین قطعا رشد و توسعه شهرستان را به همراه داشته و خواهد داشت.
 
حسنی امروزه رشد و توسعه جوامع، بیش از آنکه منابع محور باشد؛ انسان محور است؛ گفت: راه اندازی مجدد استخر شنای هلال احمر یكی از نیازهای اصلی شهر لار بود كه خوشبختانه توسط یكی از خیرین عزیز لاری حاج محمد علی محمدی بازسازی و تعمیر شد.
 
وی بیان كرد: توسعه و گسترش ورزش و احداث مجموعه های ورزشی از جمله استخر شنا در جامعه یكی از اولویت هاست؛ زیرا علاوه بر اینكه نقش مهمی در سلامتی و تندرستی افراد دارد، باعث ایجاد نشاط و امید در جامعه می شود.
 
گفتنی است استخر هلال احمر لارستان با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال توسط خیر حاج محمد علی محمدی از خیرین لارستانی با مشارکت بنیاد نیک اندشان هاشمی و هلال احمر لارستان بازسازی و تعمیر شده است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال