معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در حضور مدیر عامل گاز استان فارس خواستار شد:
محدویت های دولت را می دانیم، اما مردم چشم انتظارگاز رسانی هستند
زمان انتشار: 30 خرداد 1398 ساعت 04:44:39
تعداد بازدید: 272
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در حضور مدیر عامل گاز استان فارس در صحرای باغ خواستار تسریع در گاز رسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلسه بررسی مسائل و مشکلات گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ با حضور جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان، غلامعباس حسینی مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، احسان طاهری معاون برنامه ریزی فرمانداری، سید احمد قتالی امام جمعه عماد شهر، احمد دلاور و روح الله بامداد بخشداران صحرای باغ و بیرم، اعتمادپور رئیس شرکت گاز لارستان و جمعی از مسئولین محلی در دفتر امام جمعه عمادشهر برگزار شد.
 
در این نشست فرماندار ویژه لارستان در سخنانی خواستار تسریع در گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ لارستان شد.
 
حسنی با اشاره به رويكرد دولت در توسعه خدمات رسانی بیشتر به بخش ها و روستاها، خواستار تخصيص اعتبارات استاني در تسريع روند گازرساني به این بخش ها و روستاهاي آن شد.
 
وی بار دیگر با تاكيد بر لزوم رفع مشكلات و موانع موجود در بخش ها و روستاها ادامه داد: انتظار است در حاضر که پیمانکار جدید عملات گازرسانی به بخش های بیرم و صحرای باغ مشخص شده است هر چه سریعتر این طرح به اتمام برسد تا باعث خوشحالی مردم شود.
 
مديرعامل شركت گاز استان نيز در اين نشست با بيان اينكه با توافقات انجام شده در مركز استان درصدد حل موانع و مشكلات گازرساني به بخش های بیرم و صحرای باغ هستيم، گفت: با تلاش و پيگيري هاي فرمانداري و نماینده مردم مكاتبات انجام شده، پروژه گازرساني به بخش های بیرم و صحرای باغ و توافقات لازم براي اجراي آنها انجام شده است.
 
گفتنی است تاکنون 505 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز در 2 شهر بیرم و عمادشهر و 28 روستای آن در نظر گرفته شده است که 400 کیلومتر آن اجرا و 105 کیلومتر شبکه گذاری گاز و احداث 11 ایستگاه باقی مانده است و بیش از 80 در صد پیشرفت فیزیکی را به همراه دارد.
 
اضافه می گردد که برای اتمام کامل این طرح عظیم 115 میلیارد تومان هزینه می شود، که تاکنون برای اجرای عملیات 400 کیلومتر شبکه گذاری، 70 میلیارد تومان توسط دولت هزینه شده است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال