به عنوان مربی و کشتی گیر؛
برادران عسکرپور راهی مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی شدند
زمان انتشار: 18 تير 1398 ساعت 09:16:53
تعداد بازدید: 155
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: برادران عسکرپور لارستانی به عنوان مربی و کشتی گیر تیم فارس عازم رقابت های انتخابی تیم ملی امید شدند.
 محمدحسن طیبی امروز در گفت و گو اختصاصی با خبرنگار واحد روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: داود عسکرپور قهرمان پیشین کشتی آسیا به عنوان مربی تیم فارس و محمدرضا عسکرپور ورزشکار شایسته لارستانی به عنوان کشتی گیر استان عازم پیکارهای کشتی آزاد انتخابی تیم ملی امید شدند.
 
وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات روز جمعه 21 تیرماه سال جاری با حضور قهرمانان جهان و آسیا رده سنی امید کشور در سالن هفت تیر تهران برگزار می شود. رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان افزود: علی حق نجات کشتی گیر وزن 57 کیلوی شیراز، معراج بهرام زاده از فسا در وزن 61 کیلو، محمدرضا عسکرپور کشتی گیر وزن 70 کیلوی لارستان و علیرضا کشاورز از مرودشت در وزن 74 کیلو، کشتی گیران اعزامی تیم فارس به مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد امید هستند که با هدایت داود عسکرپور از لارستان و حجت الله فریدنیا از فسا با رقبای خود مبارزه می کنند.
 
طیبی خاطرنشان کرد: محسن فرح وشی، یداله اعتصامی، تقی اکبرنژاد، علیرضا رضایی، مسعود مصطفی جوکار، یعقوب نجفی جویباری و دو نفر به معرفی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و جوانان به عنوان اعضای کمیته فنی بر عملکرد کشتی گیران حاضر در این مسابقات نظارت دارند.
 
وی با اشاره به اینکه محمدرضا عسکرپور امسال شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی جوانان ایران را دارد، ابراز داشت: محمدرضا عسکرپور از کشتی گیران مطرح لارستان است که از رده سنی نونهالان تا جوانان در اردوهای تیم ملی حضور داشته و عناوین متعددی را کسب کرده و داود عسکرپور نیز از مربیان مطرح کشتی فارس به شمار می آید که چندین بار هدایت تیم های کشتی آزاد استان را در رده های سنی مختلف به عهده داشته است.
 
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان ادامه داد: نفرات برتر رقابت های کشتی انتخابی تیم ملی امید کشور روزهای ششم تا دوازدهم آبان ماه 98 به پیکارهای جهانی بوداپست مجارستان اعزام می شوند.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال