پینگ پنگ باز لارستانی مجوز حضور در مسابقات بزرگسالان کشور را کسب کرد
زمان انتشار: 24 تير 1398 ساعت 08:04:51
تعداد بازدید: 138
رئیس هیأت تنیس روی میز لارستان گفت: پینگ پنگ باز لارستانی مجوز حضور در رقابت های قهرمانی بزرگسالان کشور را از آن خود کرد. 
محسن قربان امروز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار واحد روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر اظهار داشت: سینا نصریانی از لارستان با کسب عنوان ششم رقابت های تنیس روی میز انتخابی بزرگسالان استان فارس موفق شد جواز حضور در پیکارهای قهرمانی کشور را بدست آورد.
 
مربی و سرپرست تیم لارستان در مسابقات پینگ پنگ انتخابی بزرگسالان استان فارس تصریح کرد: در این دوره از مسابقات سینا زارع از شیراز عنوان نخست را به خود اختصاص داد.
 
مسعود درویشی از گراش دوم شد و محمدمهدی آخوندی و حمیدرضا موغلی هر دو از گراش به صورت مشترک بر سکوی سوم ایستادند و مهدی رام یارپور دیگر نماینده گراش نیز به عنوان پنجم بسنده کرد.
 
قربان با اشاره به اینکه نفرات اول تا ششم این دوره از پیکارها در ترکیب تیم فارس به رقابت های قهرمانی کشور اعزام می شوند، ابراز داشت: مسابقات تنیس روی میز قهرمانی بزرگسالان کشور روزهای شانزدهم تا هیجدهم مردادماه 98 در تهران برگزار می شود.
 
رئیس هیأت تنیس روی میز لارستان افزود: سینا نصریانی، ابوالفضل قادری، عرفان درویشی، محمد صائم، سید علی طبیان، مهدی اکبری، مهران پاسیار، محمد موذن و امیرحسین سوخکی اعضای تیم تنیس روی میز لارستان را در این دوره از مسابقات تشکیل دادند.
 
وی ادامه داد: پیکارهای تنیس روی میز انتخابی بزرگسالان فارس با حضور 140 شرکت کننده از سراسر استان به صورت تک حذفی در شیراز برگزار شد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال