رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان:
موفقیت دانشجویان دانشگاه آزاد لارستان به دلیل توجه به علوم تخصصی ورزشی است
زمان انتشار: 28 تير 1398 ساعت 09:03:20
تعداد بازدید: 212
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: موفقیت دانشجویان ورزشكار این واحد دانشگاهی نشئت‌گرفته از برنامه مدون و توجه به علوم تخصصی ورزشی است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، با دعوت رئیس هیئت فوتبال شهرستان لارستان از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، شب گذشته مهدی زارع با حضور در محل برگزاری مسابقات با حسین طارمی‌زاده دیدار و گفتگو كرد.
 
در این دیدار كه به منظور قرارداد كاری مشترك و تعاملات در زمینه رویدادهای ورزشی انجام شد، مهدی زارع اظهار كرد: ظرفیت‌های بسیار خوب و مناسبی در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان وجود دارد و بر اساس این ظرفیت‌ها حوزه تربیت‌بدنی واحد، برنامه‌های منظم و مسابقات ورزشی مؤثری را ویژه استادان، كاركنان و دانشجویان برگزار كرده است.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان افزود: راهبرد این مجموعه علمی، تنها توجه به دروس تئوری آموزشی نبوده و سعی شده است در كنار توجه به آموزش نظری-علمی دانشجویان، روحیات و نیاز آنان به فعالیت‌های ورزشی درنظر گرفته و با ایجاد فضای ورزشی، دانشجویانی ورزشكار و بعضاً قهرمان در سطح استان و کشور پرورش یابند.
 
زارع به كسب مقام‌های قهرمانی و نایب‌قهرمانی دانشجویان و خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی لارستان اشاره کرد و گفت: موفقیت ورزشكاران این واحد دانشگاهی اتفاقی نبوده و بدون تردید نشئت گرفته از حضور استادان برجسته و مبرز این این رشته و توجه آنان به علوم تخصصی ورزشی نوین است و تمام تلاش ما بر این بوده است كه این روند تحت تأثیر مشكلات مالی قرار نگیرد تا امروز شاهد موفقیت‌های پی‌درپی عزیزان دانشگاهی به‌ویژه دانش‌آموزان سمای لارستان در مسابقات استانی باشیم.
 
زارع ایجاد تعامل با ارگان‌های ورزشی و فرهنگی شهرستان را یكی از عوامل پویایی مراكز علمی دانست و افزود: دانشگاهی سرزنده و پویاست كه دانشجویانی باسواد، متعهد و ورزشكار داشته باشد تا بتواند از تمام استعدادهای جوانان به نحو اثربخشی استفاده كرده و با مدیریت توان جسمی و خلاقیت‌های فكری آنها، آینده‌ای مناسب را برای این نسل از انقلاب بازتعریف كرده و در برابر هجمه‌های اعتقادی دشمن، نیروهای توانمند و كارآمد تربیت كند.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در ادامه خاطرنشان كرد: اگر دانشجویان ورزشكار ما به گونه‌ای علمی‌تر با علوم ورزشی آشنا شوند و بستر مناسبی در اختیار آنان قرار گیرد، موفقیت آنان در میادین ورزشی بیشتر شده و این امر مستلزم همكاری سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه در این خصوص خواهد بود.
 
در ادامه رئیس هیئت فوتبال لارستان با قدردانی از حمایت‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان از هیئت فوتبال شهرستان گفت: برگزاری این دوره از مسابقات ورزشی فوتبال که با حضور چند تیم از شهرستان‌های مختلف استان فارس در لارستان برگزار می‌شود، بدون حمایت و همکاری این واحد دانشگاهی و استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات دانشگاه، برای ما میسر نبود.
 
حسین طارمی‌زاده بیان کرد: مسئولانی که علاقه‌مند به حوزه ورزش بوده و آن را درک می‌کنند، باید از کسانی که نسبت به این امر مهم، توجه ندارند، متمایز شوند؛ زیرا ورزش به‌عنوان یک مقوله مهم و اثرگذار در سلامت و نشاط مردم در جامعه است.
 
وی با ابراز خرسندی از اهتمام مسئولان و ریاست واحد به این امر مهم بیان کرد: ورزش نه به‌عنوان یک موضوع کوچک و حاشیه‌ای؛ بلکه به‌عنوان یک اصل مهم در پویایی، رشد جوانان و داشتن یک جامعه خلاق، مؤثر است.
 
رئیس هیئت فوتبال لارستان از تفاهم کاری هیئت فوتبال لارستان در برگزاری کلاس‌های مربیگری و تعاملات در در مسابقات و رویدادهای ورزشی با این واحد دانشگاهی ابراز خرسندی کرد و از رئیس واحد لارستان خواست تا با بازدید از این دوره از مسابقات، موجب دلگرمی و تشویق ورزشکاران شهرستان شود.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال