رئیس ورزش و جوانان لارستان:
دو خانه ورزش روستایی در بخش «بیرم» تاسیس می شود
زمان انتشار: 3 مرداد 1398 ساعت 07:00:00
تعداد بازدید: 147
رئیس ورزش و جوانان لارستان از راه اندازی دو خانه ورزش روستایی با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیون ریال در روستاهای بخش بیرم تا پایان مهر امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی در نشست با بخشدار، مسئولان شورای شهر و ورزش بیرم لارستان که به منظور بررسی مسائل و مشکلات این بخش در محل بخشداری برگزار شد، تصریح کرد: تعداد ۸ چمن مصنوعی در بخش های لارستان با پیگیری های نماینده و قول مساعدت مدیرکل ورزش و جوانان فارس احداث می شود به همین منظور پروژه ملی چمن مصنوعی روستای بالاده بخش بیرم تا پایان مهر ۹۸ با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال و چمن مصنوعی مجموعه ورزشی این بخش نیز با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
 
وی در ادامه از اختصاص تجهیزات ورزشی به هیأت ورزش پهلوانی و زورخانه ای بخش بیرم خبر داد و افزود: به هیأت های ورزشی فعال بیرم که در سطح استان و کشور حائز مقام می شوند نیز تجهیزات و امکانات ورزشی تخصیص پیدا می کند.
 
طیبی بر تعامل مسئولان بخش بیرم با اداره ورزش و جوانان لارستان، افزایش ورزشکاران سازمان یافته، ترویج ورزش بانوان، ارسال گزارش های خبری و هماهنگی هرچه بیشتر دهیار روستاها با نمایندگی ورزش و جوانان بخش بیرم تاکید کرد و اظهار داشت: نگاه ما تنها به مرکز شهرستان نیست و به بخش های تابعه لارستان نیز توجه ویژه داریم و فعالیت های آنها رصد می شود و همواره پیگیر مسائل و مشکلات بخش ها هستیم.
 
گفتنی است محمدحسن طیبی به اتفاق بخشدار، مسوول نمایندگی ورزش و جوانان بیرم و رسول اعتقادی مسوول امور بخش های اداره ورزش و جوانان لارستان از مراحل ساخت چمن مصنوعی روستای بالاده و مجموعه ورزشی بیرم بازدید کرد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال