درخشش دو کشتی گیر خردسال لارستانی در مسابقات قهرمانی و انتخابی فارس
زمان انتشار: 8 مرداد 1398 ساعت 07:18:19
تعداد بازدید: 118
دو کشتی گیر آزاد کار لارستانی در پیکارهای خردسالان قهرمانی و انتخابی استان فارس صاحب یک مدال طلا و یک برنز شدند.
 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، در این دوره از مسابقات محمدصالح عادل زاده کشتی گیر وزن 85 کیلوی لارستان با غلبه بر تمامی رقبای خود عنوان نخست را از آن خود کرد تا به عنوان نماینده استان فارس به پیکارهای قهرمانی کشور اعزام شود و محمد زارعی دیگر کشتی گیر وزن 38 کیلوی لارستانی با قبول یک شکست، عنوان سوم را به خود اختصاص داد.
 
همچنین علی زارعی در وزن 35 کیلو، پوریا غلامحسین نژاد کشتی گیر وزن 44 کیلو و ابوالفضل سمیعی خردسال وزن 62کیلو هر سه از لارستان به مقام پنجم بسنده کردند. ابوالفضل حسن لاری دیگر کشتی گیر لاری بود که در عین شایستگی موفق به کسب مقام نشد.
 
حکمت الله ملتفت و غلامرضا غلامحسین نژاد هدایت تیم کشتی لارستان را در این دوره از رقابت ها به عهده داشتند و حسین عقیلی فر سرپرست تیم بود.
 
داود عسکرپور عضو شورای فنی کشتی آزاد هیأت کشتی فارس از لارستان نیز به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی، عملکرد کشتی گیران خردسال استان را در این مسابقات زیر نظر داشت.
 
در پایان تیم شیراز با کسب 229 امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد.فسا با 166 امتیاز دوم شد.مردوشت با 158 امتیاز بر سکوی سوم قرار گرفت و تیم های زرقان، لارستان و جهرم به ترتیب با کسب 140، 90 و 75 امتیاز عناوین چهارم تا ششم را از آن خود کردند.
 
پیکارهای انتخابی و قهرمانی کشتی آزاد خردسالان استان فارس با حضور 143 کشتی گیر از سراسر استان در خانه کشتی پهلوان امید نوروزی شیراز برگزار شد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال