با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم ؛
بخشدار جدید بنارویه لارستان معرفی شد
زمان انتشار: 16 مرداد 1398 ساعت 12:25:48
تعداد بازدید: 186
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، بخشدار جدید بنارویه معرفی شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم شهرستان‌های لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه لارستان، رییس شورای اسلامی شهرستان، حجت الاسلام روانبخش امام جمعه بنارویه، اعضا شورای اسلامی شهر و بخش، دهیاران وجمعی از معتمدین و خیرین، بخشدار جدید بنارویه لارستان معرفی شد.
 
در این جلسه شورای اداری که در سالن اجتماعات بخشداری بنارویه برگزار شد؛ فرماندار ویژه لارستان درسخنانی خطاب به بخشدار جدید بنارویه تاکید کرد: سرکشی به روستاها را سرلوحه کار خود قرار دهد، چرا که این مهم می تواند رافع بسیاری از مشکلات و درخواست های روزمره مردم باشد.
 
وی ادامه داد: بررسی مشکلات مردم از نزدیک به ویژه در مناطق روستایی، بسیار اهمیت دارد و امیدواریم با همکاری مردم و مسوولین مشکلات اساسی مردم مرتفع شود.
 
حسنی با تاکید بر اینکه انتظار داریم بخشدار جدید تکریم ارباب رجوع، رعایت قانون و حقوق شهروندی را سرلوحه کار خود قرار دهد، اظهار کرد: بخشدار باید از پرداختن به مسایل حاشیه‌ای و تفرقه انگیز پرهیز کند و خدمت به مردم و خوش خلقی و گشاده‌رویی را در اولویت قرار دهد.
 
وی افزود: مردم مناطق محروم بیش از دیگران نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان هستند و باید تلاش بیشتری در مناطق محروم انجام شود تا آنان نیز همچون دیگر مناطق از تمامی امکانات برخوردار باشند.
 
معاون استاندار فارس دیدار با علما و روحانیون، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، تعامل با امام جمعه، نماینده مردم، شوراها، محرومیت زدایی، اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید، پیگیری طرح ها و پروژه های نیمه تمام، تعامل با تمامی گروه ها و احزاب و غیره را از دیگر وظایف بخشدار عنوان کرد.
 
حسنی در پایان سخنانش از احمد علمدار بخشدار سابق تقدیر و برای محمد مهدی ظریف بخشدار جدید بنارویه هم آرزوی موفقیت کرد.
 
در ادامه حکم انتصاب محمد مهدی ظریف بعنوان بخشدار جدید بنارویه به وی تقدیم و از خدمات احمد علمدار بخشدار سابق هم با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
 
در این مراسم همچنین نماینده مردم شهرستان‌های لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، حضرت حجت الاسلام والمسلمین روانبخش امام جمعه بنارویه، منصور جعفری رییس شورای اسلامی شهر بنارویه و احمد علمدار و محمد مهدی ظریف بخشداران سابق و جدید بنارویه هم به ایراد سخن پرداختند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ محمد مهدی ظریف بخشدار جدید بنارویه اهل و ساکن بنارویه و دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی می باشد و پیش از این نیز چند سال کارمند بخشداری بنارویه بوده است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال