رئیس ورزش و جوانان لارستان در آئین تجلیل از خبرنگاران؛
اماکن ورزشی لارستان با تخفیف در اختیار اصحاب رسانه قرار می گیرد
زمان انتشار: 19 مرداد 1398 ساعت 08:36:53
تعداد بازدید: 307
رئیس ورزش و جوانان لارستان با اشاره به اینکه یكی از اهداف این نهاد خدمت رسان، فراهم كردن شرایط تفریحی و تندرستی برای قشر خبرنگار است، گفت: اماکن ورزشی لارستان با تخفیف ویژه در اختیار اصحاب رسانه و خانواده های آنها قرار می گیرد.
 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی پنج شنبه هفدهم مردادماه 98 در مراسم تجلیل از خبرنگاران و عکاسان فعال عرصه ورزش که به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاران تجسم امانت، مسووليت، تعهد، دلسوزی و وجدان بيدار جامعه و تصويرگر زمان خويش هستند و در سلامت فرهنگی و فكری هر جامعه‌ای، نقش به سزایی داشته و در بصیرت بخشی و توسعه اجتماعی منشاء خدمات بزرگی هستند.
 
وی افزود: بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق اصحاب رسانه است و ما در حوزه ورزش و جوانان همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه خود بهره برده ایم.
 
رئیس ورزش و جوانان لارستان تصریح کرد: در مسابقات و برنامه های مختلف این اداره جایگاه ویژه ای را برای خبرنگاران و عکاسان در نظر خواهیم گرفت تا اصحاب رسانه با خیالی آسوده نسبت به تهیه گزارش اقدام کنند.
 
طیبی با تاکید بر اینکه درج گزارش های خبری و تصویری هیأت های ورزشی لارستان باید از طریق روابط عمومی اداره ورزش و جوانان صورت گیرد، ابراز داشت: هر گزارشی که از سوی روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان ارسال می شود دارای اعتبار است از این رو خبرنگاران از درج مستقیم گزارش هیأت های ورزشی خودداری کنند.
 
در پایان رئیس ورزش و جوانان لارستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خبرنگاران و عکاسان عرصه ورزش تقدیر کرد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال