سوال مردم لارستان از مسئولان:
پروژه دوبانده شدن جاده لار- جهرم در چه مرحله ای است/ آیا باز هم با وعده توخالی مواجهیم؟
زمان انتشار: 22 مرداد 1398 ساعت 21:18:46
تعداد بازدید: 931
صحبت نیوز: سه هفته از سفر مسئولان کشوری برای بررسی وضعیت جاده لار جهرم و لار بندر عباس می گذرد. سوالی که افکار عمومی لارستان این روزها با آن مواجه است این است که چرا هیچ اطلاع رسانی در ا خصوص نتیجه سفر صورت نمی گیرد؟! آیا این بار هم مثل گذشته با وعده توخالی مواجه هستیم؟
 
با ادامه مطالبه گري مردم  لارستان در خصوص جاده ترانزيتي و شریانی   لار- جهرم و لار -بندرعباس، سه هفته پیش مقامات کشوري و استاني جهت بازديد از اين مسير وارد حوزه استحفاظي اداره کل راه و شهرسازی لارستان شدند و از نزديک درجريان وضعيیت وخيم اين مسير مرگبار قرار گرفتند؛ اما از آن روز تا کنون سکوت خبری در خصوص پيشرفت فیزیکی پروژه دو بانده شدن محور جهرم و لار بندرعباس بر فضای رسانه حکم فرماست. بر اساس مصوبه جلسه وزارت راه وشهرسازی مقرر شد 55 کیلومتر از 75 کیلومتر باقی مانده راه لار- جهرم با تصدی دولت و توسط شرکت زیر ساخت انجام شود و 20 کیلومتر که از قبل به مناقصه رفته و پیمانکار تعیین شده بود سریعا توسط اداره کل راه و شهرسازی آغاز به کار کند. اما از آن روز تا کنون جز سفر هیئت کشوری عملا اقدامی در این خصوص دیده نشده و یا اطلاعی از اقدامات انجام شده در دست نیست. اگرچه توقع نمی رفت بدون طی مراحل قانونی کار میدانی در خصوص 55 کیلومتر مصوب انجام شود اما سوال این است که در سه هفته اخیر چه اقدامی در این خصوص صورت گرفته است؟
 
در خصوص 20 کیلومتری که قبلا به مناقصه رفته و پیمانکار مشخص شده بود نیز عملا پیشرفتی مشاهده نمی شود. درحالیکه این بخش نه نیاز به مناقصه جدید دارد و نه پیمانکار جدید. سوالی که افکار عمومی لارستان این روزها با آن مواجه است این است که چرا هیچ اطلاع رسانی در این خصوص صورت نمی گیرد؟! آیا این بار هم مثل گذشته با وعده توخالی مواجه هستیم؟
 
 
 

 

کد امنیتی:   
 [2 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
23 مرداد 1398   ساعت: 09:31:51

هر وعده که دادند به ما باد هوا بود هر نکته که گفتند غلط بود و ریا بود چوپانی این گله به گرگان بسپردند این شیوه و این قاعده ها رسم کجا بود ؟ رندان به چپاول سر این سفره نشستند اینها همه از غفلت و بیحالی ما بود! خوردند و شکستند و دریدند و تکاندند هر چیز در این خانه بی برگ و نوا بود . گفتند چنینیم و چنانیم دریغا ... اینها همه لالایی خواباندن ما بود ! ایکاش در دیزی ما باز نمی ماند یا کاش که در گربه کمی شرم و حیا بود!!!!!!! ایرج میرزا

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
23 مرداد 1398   ساعت: 08:32:04

ادرود بر دکتر رحیمی نژاد و دوستان دیگرش ومردمان مطالبه گر لارستان

 
لوگوی دیجیتال