دانشگاه آزاد اسلامی اوز الگوی موفق جذب خیران در منطقه است
زمان انتشار: 26 شهريور 1398 ساعت 18:49:32
تعداد بازدید: 110
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: مركز اوز به‌عنوان یك الگوی موفق جذب خیران در منطقه است كه می‌تواند در سراسر كشور نیز به صورت نمونه و برجسته تأثیرگذار باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز و معاون دانشجویی این مركز ظهر امروز با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با مهدی زارع رئیس این دانشگاه دیدار و گفتگو كردند.
 
مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با ابراز خرسندی از این دیدار گفت: واحد لارستان با مراكز زیرمجموعه خود تعاملات و ارتباطات مناسبی دارد و لازم است كه این روابط كاری حفظ و گسترش پیدا كند.
 
وی با قدردانی از مدیریت موفق و كاركنان پرتلاش این مركز ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی مركز اوز به‌عنوان یك الگوی موفق در جذب خیران در منطقه است كه می‌تواند در سراسر كشور نیز به صورت نمونه و برجسته تأثیرگذار باشد.
 
زارع بیان كرد: تلاش مسئولان این مركز دانشگاهی برای تشكیل كلاس‌های كارشناسی ارشد قابل قدردانی بوده و نشان‌دهنده علاقه‌مندی مسئولان آن مركز برای توسعه علمی و پژوهشی منطقه لارستان و بخش اوز محسوب می‌شود.
 
دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان این موضوع كه پیشرفت هریک از مراكز تابعه این واحد دانشگاهی به منزله توسعه علمی و تحقیقاتی منطقه لارستان بزرگ بوده و از سوی این واحد دانشگاهی با نگاهی مثبت به آن نگریسته خواهد شد، اظهار كرد: بدون تردید همكاری این واحد دانشگاهی با مراكز در زمینه پژوهش و ایجاد بسترهای تحقیقاتی برای دانشجویان تحصیلات تكمیلی، موجب حضور فعال‌تر دانشگاهیان در عرصه تولید و علم شده است و در سطح كلان می‌تواند خودكفایی علمی و تولیدی را برای جامعه به ارمغان آورد.
 
در ابتدای این دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مركز اوز گفت: بدون تردید همكاری ریاست این واحد دانشگاهی كه از بدو راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی مركز اوز به‌عنوان مدرس و مشاور ما را همراهی كرده و می‌كنند؛ قابل ستایش است و امروز نیز همكاری‌های این مدیر توانمند نویددهنده آینده‌ای بهتر برای مركز دانشگاهی اوز خواهد بود.
 
عبدالعزیز خضری خاطرنشان كرد: مردم اوز به مقوله آموزش و پژوهش علاقه‌مند بوده و قطعاً برگزاری كلاس‌ها و دوره‌های تحصیلات تكمیلی در این مركز دانشگاهی موجب خرسندی مردم این منطقه شده و تعاملات بیشتر مركز و واحد را تقویت خواهد كرد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال