جشن عاطفه ها در مدارس شهر جویم برگزار شد
زمان انتشار: 11 مهر 1398 ساعت 21:28:07
تعداد بازدید: 256
جشن عاطفه ها به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند، باحضور مسئولین ادارات بخش در آموزشگاه کوثر به نمایندگی از دیگر مدارس شهر جویم و با همکاری معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش جویم برگزار گردید.
حجة الاسلام احمدی امام جمعه شهر جویم در آئین جشن عاطفه ها خطاب به دانش آموزان بر مسئله انفاق تاکید نمود و افزود:  اسلام می گوید: هر مسلمانی که دین اسلام را پذیرفته نباید در جامعه و محیطی که زندگی می کند بی تفاوت باشد و بایستی احساس همدردی و مسئولیت را بپذیرد و هرکس در حد توان و تمکن مالی خود به نیازمندان کمک کند و از آنچه دارد در راه خدا انفاق نماید.
 
در ادامه حسین زمانی ریاست اداره آموزش و پرورش و حجة الاسلام تقی زاده ریاست کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش جویم نیز هرکدام طی سخنانی به سنت حسنه انفاق، احسان و نیکوکاری اشاره و دانش آموزان را به حمایت از همنوعان و همکلاسی های خود که بضاعت مالی ندارند تشویق نمودند.
 
در پایان مسئولین،معلمان و دانش آموزان کمک های نقدی خود را در صندوق عاطفه ها انداختند.
 
از دیگر برنامه های این مراسم،نواختن زنگ عاطفه ها،تقدیر از ریاست اداره آموزش و پرورش بخش جویم ومدیریت آموزشگاه کوثر،قرائت شعر و دکلمه توسط دانش آموزان بود.
 
خبرنگار: آرزو جهان پیما
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال