صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی لارستان برگزار شد/ تاکید فرماندار به «اخلاق» و «مردم داری» نیروهای انتظامی
زمان انتشار: 13 مهر 1398 ساعت 11:32:54
تعداد بازدید: 177
بمناسبت هفته ناجا، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در لارستان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت هفته نیروی انتظامی، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه لار، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، اعضاء شورای تأمین شهرستان، شهرداران و اعضا ء شورای اسلامی شهر، تعدادی از مسئولین، خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان، اتاق اصناف و جمعی از خیرین و معتمدین در محل ستاد فرماندهی انتظامی لارستان برگزار گردید.
 
در این مراسم ابتدا سرهنگ امجدی فرماندهی انتظامی لارستان به ایراد سخن پرداخت. وی با اشاره به گرامیداشت هفته ناجا گفت: هفته نيروي انتظامي امسال را با شعار «پلیس هوشمند، امین مردم» آغاز کردیم.
 
وی در در ادامه خلاصه ای از عملکرد یکسال اخیر این فرماندهی را ارائه کرد. در ادامه حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه لارستان و معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و رئیس شورای تامین شهرستان هم در موضوع امنیت مطالبی را بیان کردند.
 
در پایان این مراسم از تعدادی از خانواده های معظم شهدا و جانبازان نیروی انتظامی ، پیشکسوتان پلیس، تنی جند ازافسران، درجه داران و سربازان نمونه پرسنل ساعی فرماندهی انتظامی لارستان ، قرارگاه پلیس راه جنوب فارس، پلیس راهور و فرودگاه و پلیس افتخاری شهرستان، با اهدا لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود ؛تقدیر شد.
 
قرائت قرآن کریم، اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران، نیایش، اجرای سرود نیروی انتظامی ،مراسم پرچم و قرائت فاتحه در جایگاه یادمان شهدا از دیگر برنامه های این مراسم بود.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال