دیدار مدیر کل هواپیمایی هما استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان
زمان انتشار: 16 مهر 1398 ساعت 11:03:32
تعداد بازدید: 184
سید حمیدرضا رضوی مدیر کل جدید هواپیمایی ایران ایر استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در محل فرمانداری دیدار کرد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در این دیدار که علی یزدی مدیر کل سابق هواپیمایی هما استان، محمدرضا گلی رئیس ایستگاه هما لارستان و علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان نیز حضور داشتند؛ فرماندار ویژه لارستان خواستار افزایش پروازهای داخلی و خارجی از طریق هواپیمایی ایران ایر شد.
 
حسنی با توجه به اینکه تردد به این منطقه و بالعکس به مرکز استان و تهران و کشورهای حاشیه خلیج فارس زیاد است، می طلبد که پروازهای ایران ایر افزایش یابد.
 
فرماندار ویژه لارستان همچنین تصریح کرد: باتوجه به حجم بالای مسافران داخلی و خارجی از فرودگاه لارستان و با وجود 120 هزار لارستانی در کشورهای حاشیه خلیج فارس، روان سازی در کار مسافران و تردد پرواز ها صورت پذیرد.
 
سید حمیدرضا رضوی مدیر کل جدید هواپیمایی ایران ایر استان فارس هم در سخنانی گفت: در صورت تامین ناوگان جدید، وضعیت را ارزیابی و پیگیری می کنیم و این شهرستان را در اولویت افزایش پروازهای ایران ایر قرار خواهیم داد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال