با حضور فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم؛
مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در لارستان برگزار شد
زمان انتشار: 13 آبان 1398 ساعت 11:29:24
تعداد بازدید: 161
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، مسئولین، دانش آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف مردم، مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در لارستان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی یوم اله 13 آبان ماه روز مبارزه با استکبارجهانی، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، بخشدار مرکزی، اعضا شورای تامین، مسئولین، طلاب و روحانیون، فرماندهان نظامی و انتظامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران، دانش آموزان و دانشجویان و قشرهای مختلف مردم در لارستان برگزار گردید.
 
در این راهپیمایی با شکوه که از چهار راه پیروزی به سمت میدان مدرس شهر لار برگزار شد؛ دانش آموزان و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان با سردادن شعار مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل، خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و صهیونیسم غاصب نشان دادند.
 
در تجمع با شکوه این روز، همچنین حجت الاسلام موسوی امام جمعه لار نیز سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره) ، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را تشریح نمود.
 
درپایان این مراسم قطعنامه ی تظاهرات سراسری یوم اله 13 آبان ماه در 6 بند قرائت شد که شرکت کنندگان در این همایش با شکوه با بانگ رسای تکبیر، مفاد آنرا تأیید کردند.
 
اجرای گروه سرود پایگاه شهید خوشه چین و قرائت شعر و مقاله از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه بود.
 
گفتنی است مراسم مشابهی نیز در بخش های تابعه با شکوه هر چه تمام برگزار گردید.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال