با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و علمای شیعه و سنی صورت پذیرفت:
مراسم جشن و مولود خوانی بمناسبت هفته وحدت در شهر اوز برگزار شد
زمان انتشار: 19 آبان 1398 ساعت 12:34:57
تعداد بازدید: 251
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و علمای شیعه و سنی مراسم جشن هفته وحدت در شهر اوز برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت ولادت با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و سلاله پاکش امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت، مراسم جشن و مولودخوانی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه لار، حجت الاسلام بینازاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس، فرماندار و امام جمعه گراش، سید حسین آیت اللهی، علمای شیعه و سنی، طلاب، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات لارستان،گراش، اوز، بخش ها و روستاهای تابعه، مسئولین، بخشداران، فرماندهان نظامی و انتظامی و قشرهای مختلف مردم، در مسجد مصلی شهر اوز برگزار شد.
 
در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی فرا رسیدن ولادت با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد صلی الله علیه و آله و حضرت امام جعفر صادق علیه‌السلام و هفته وحدت و ارتقای بخش اوز به شهرستان را به آحاد مردم با فرهنگ و روحانیون و ائمه جمعه و جماعات شهر اوز تبریک گفت.
 
حسنی رمز رشد و توسعه و پیشرفت جامعه را وحدت و همدلی برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با تداوم این امر شاهد پیشرفت روزافزون خطه پهناور جنوب استان باشیم.وی وحدت در منطقه لارستان بزرگ را اعتقادی و عملی دانست.
 
در ادامه حجت الاسلام بینازاده مسئول نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت فارس، حجت الاسلام موسوی امام جمعه لار، شیخ صالح انصاری مدیر مجتمع علوم دینی اوز، محمد حسین آتش فراز بخشدار اوز، محمود محبی رئیس شورای اسلامی شهر اوز و احمد خضری مدیر مسئول پسین اوز هم در موضوعات وحدت و ارتقاء اوز مطالبی را مطرح کردند.
 
تقدیر از حاج اسماعیل محمدی خیر ساخت مسجد اداره زندان لارستان، قرائت شعر، مولودخوانی و پخش نقل و شیرینی از دیگر برنامه های این مراسم معنوی بود.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال