پرداخت ۱۳ میلیارد ریال وام کارگشایی در صندوق امداد ولایت
زمان انتشار: 23 آبان 1398 ساعت 13:49:50
تعداد بازدید: 224
صندوق امداد ولایت کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان، در ۷ ماهه گذشته سال جاری، مبلغ ۱۳ (سیزده) میلیارد ریال وام کارگشایی را به مددجویان و نیازمندان شهرستان پرداخت کرده است.
به گزارش روابط عمومی کمیته امداد لارستان هوشنگ دلاور، ضمن قدردانی از اعتماد مردم و خیرین به این صندوق به دلیل افزایش سپرده های خود اظهار داشت: از این مبلغ، ۶ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال  وجوه اداره شده خیرین بوده است که به معرفی شدگان  از سوی  این خیرین پرداخت شده است.
 
مدیر کمیته امداد لارستان افزود: در ۷ ماه نخست امسال ۳۲۸ نفر از تسهیلات صنوق امداد ولایت برخوردار شده اند که از این بین ۵ فقره وام اشتغالزایی به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون ریال را به خود اختصاص داد.
 
وی با بیان اینکه تسهیلات پرداخت شده در زمینه های ساخت و خرید مسکن، ودیعه مسکن، درمان بیماران صعب العلاج، دانش آموزی و دانشجویی  و سایر امور معیشتی و کارگشایی بوده است، تصریح کرد: در زمینه سقف سپرده گذاری و پرداخت تسهیلات، لارستان مقام دوم استانی را کسب کرده است.
 
دلاور اضافه کرد: خیرین و نیک اندیشان لارستانی می توانند با مراجعه به کمیته امداد و سپرده گذاری قرض الحسنه، گام مهمی را در رفع فقر و محرومیت و کمک به شهروندان نیازمند شهرستان بردارند.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال