اولین جشنواره بازی های بومی و محلی در لار برگزار شد
زمان انتشار: 25 آبان 1398 ساعت 10:40:13
تعداد بازدید: 273
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان از برگزاری اولین جشنواره بازی های بومی و محلی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان طیبی رئیس ورزش و جوانان لارستان اظهار داشت: اولین جشنواره بازی های بومی و محلی با هدف نشاط اجتماعی در محله کهویه  لار برگزار شد و چندین بازی محلی در این آئین به اجرا درآمد.
 
وی اضافه کرد: بازی‌های بومی و محلی ساده و فراگیر و یادگیری آن راحت است و افراد با نیازهای ویژه، کار گروهی را یاد می‌گیرند.
 
رئیس ورزش و جوانان لارستان با بیان اینکه خانواده‌ها در برگزاری بازی های بومی و محلی نقش مهمی دارند، گفت: حمایت خانواده‌ها در برگزاری این جشنواره ها بسیار مهم است و باید فرهنگ ورزش در میان خانواده ها نهادینه شود.
 
دبیر جشنواره بازی های بومی محلی لارستان افزود: با دعوت از مسوولان در این جشنواره ها سعی می‌کنیم تا آنها بیشتر با معضلات و مشکلات افزاد با نیازهای ویژه آشنا شوند و تلاش کنیم تا از این سنت‌ها مراقبت شود.
 
طیبی با تاکید بر اینکه جشنواره بازی های بومی محلی باعث کاهش آسیب های اجتماعی در محلات لار می شود، ابراز داشت: دومین جشنواره بومی و محلی در دهه فجر امسال برگزار می شود.
 
اولین جشنواره بازی های بومی و محلی توسط کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده لارستان و با همکاری برخی از ادارت و ارگان های این شهرستان برگزار شد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال