جذابیت ها و شگفتی های درس ریاضی در آموزشگاه دخترانه متوسطه اول شاهد لار برگزار شد
زمان انتشار: 5 آذر 1398 ساعت 09:51:09
تعداد بازدید: 178
در یک برنامه ی درون آموزشگاهی به مناسبت دهه ریاضیات، برنامه ای با عنوان (جذابیت ها و شگفتی های درس ریاضی) با پیگیری دبیران ریاضی و همکاری مدیریت مدرسه در آموزشگاه دبیرستان دخترانه متوسطه اول شهدای دانش آموز شهرستان لارستان برگزار شد.
 در این برنامه دانش آموزان به صورت کلاسی و گروهی با انجام مراسم صبحگاه با نشاط ریاضی، آذین بندی کلاس ها با دست سازه های ریاضی، ساختن سرگرمی ها و بازی های فکری ریاضی و مشاوره دادن دانش آموزان به یکدیگر با موضوع روش های موفقیت در این درس با یکدیگر به رقابت پرداختند.
 
خانم افشار دبیر ریاضی این آموزشگاه هدف از اجرای این برنامه را توسعه خلاقیت دانش آموزان در درس ریاضیات، ارتقای انگیزه برای یادگیری این درس، تسهیل نمودن شرایط یادگیری و در نهایت آشتی دانش آموزان با درس ریاضی برشمرد و اظهار امیدواری کرد در سالهای آینده نیز اینگونه طرح ها با همکاری دیگر دبیران ریاضی و همت اداره آموزش و پرورش در سایر آموزشگاههای این شهرستان برگزار گردد.
 
این برنامه که به مدت یک هفته ادامه داشت مورد بازدید و استقبال معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، رئیس بنیاد شهید لارستان و دیگر مسئولین، معاونین و کارشناسان و فرهنگیان اداره آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفت.
 
در نهایت گروههای برتر دانش آموزی و دبیرانی که در این برنامه مشارکت داشتند، از طرف نسرین حجتی مدیریت آموزشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال