معاون استاندار، فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در جمع خبرنگاران:
نامزدهای انتخابات، «ثبت نام» را به روز آخر موکول نکنند
زمان انتشار: 10 آذر 1398 ساعت 12:40:49
تعداد بازدید: 395
معاون استاندار، فرماندار و رئیس مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز گفت: از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می خواهیم که ثبت نام خود را به روز آخر نیندازند.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در نخستین روز از نام نویسی داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و رئیس مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در جمع خبرنگاران حاضر شد و در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که در راستای برگزاری انتخابات خوب، سالم، قاعده‌مند و قانون‌مند در لارستان و کشور اظهار داشت: از حدود 2 ماه قبل یعنی تقریباً از اوایل مهرماه بحث انتخابات را پیگیری و جلسات مختلفی را با کارکنان و کسانی که دست‌اندرکاران امور زیرساختی و تدارک امکانات نرم افزاری و سخت افزاری بودند، برگزار کردیم.
 
وی با بیان اینکه ستاد انتخابات لارستان کمیته های متعدد و مختلفی را در حوزه پشتیبانی، لجستیکی، اطلاع رسانی، فن آوری اطلاعات، امنیتی، اجرایی و غیره تشکیل داده است، افزود: همه کمیته‌ها تقسیم وظایف شده اند و تاکنون نیز فعالیت‌های خوبی را انجام داده اند و بسترهای مناسبی را فراهم کرده اند.
 
نماینده عالی دولت در لارستان با اشاره به اینکه در این راستا ما با هیئت نظارت جلسات خوبی داشته ایم و به دلیل تفاهم و انسجام و قانون‌گرایی که در ذهن و فکر همه عزیزان چه در حوزه فرمانداری چه در هیئت نظارت بود به تفاهم خوبی رسیده ایم، تصریح کرد: اعضای هیئت معتمدین لارستان ۳۰ نفر مشخص شده اند و تاییدیه را از هیئت نظارت شهرستان گرفته ایم و سعی می کنیم امروز تا آخر وقت با دعوت از این معتمدین ۸ نفر هیئت اجرایی را مشخص کنیم.
 
حسنی با اذعان به اینکه انتخابات مربوط به مردم است و طبیعی است که برگزاری انتخابات هم به وسیله مردم انجام شود، خاطر نشان کرد: هیئت اجرایی نمایندگان و معتمدین مردم هستند.
 
وی با اشاره به اینکه ما به عنوان نماینده دولت و دست‌اندرکاران امور اجرایی در خدمت مردم هستیم، ادامه داد: از نظر لجستیکی، امکانات و فضایی که مردم دغدغه اذیت شدن در صف انتخابات را نداشته باشند، بسترهای مناسبی را فراهم کرده ایم.
 
فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه‌ ما آمادگی کامل را در همه حوزه‌ها داریم که بتوانیم در روز اخذ رای یکی از بهترین انتخابات، بدون اینکه مردم را به زحمت بیفتند را داشته باشیم، تصریح کرد: امروز اولین روز ثبت نام داوطلبین یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و همچنین در مرکز حوزه انتخابیه استان که از پانزدهم ماه جاری شروع بکار خواهد کرد، انتخابات اولین میان‌دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هم برگزار می شود.
 
این مسوول با اشاره به اینکه پنج نفر کار ثبت نام از کاندیداها را برعهده دارند، یادآور شد: در کنار این پنج نفر حدود ۱۰ نفردیگر نیز جهت کمیته پشتیبانی و تدارکاتی فعالیت دارند.
 
معاون اساندار فارس با بیان اینکه از شروع انتخابات دستور آغاز فعالیت را از وزارت کشور گرفته ایم و به بخشداری ها و فرمانداری ها و حوزه های فرعی هم اعلام کرده‌ایم، افزود: از داوطلبان و کسانی که می‌خواهند نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی باشند، درخواست می شود ثبت نام خود را به روز آخر نیندازند.
 
وی از تعیین 7 روز برای ثبت نام داوطلبین از یکشنبه 10 آذر تا شنبه 16 آذر 98 خبر داد و تصریح کرد: در طول این مدت برای ثبت نام داوطلبین زمینه های خوبی را فراهم کرده‌ایم و حتی جایگاه همراهان داوطلبین نیز در سالن شهید امامی فرمانداری مشخص شده است تا از کسانی که می‌خواهند در انتخابات شرکت یا ثبت نام کنند، تجلیل و تکریم کنیم.
 
حسنی در پایان سخنانش با بیان اینکه انتخابات شناسنامه انقلاب و شناسنامه‌ ی نظام دموکراسی است، گفت: به عنوان یکی از پایه‌های اصلی و مشارکت مردم در انتخابات و در سرنوشت خودشان بنا داریم که با آمادگی کامل و با روان‌سازی مراحل انتخابات مسیری را طی کنیم که مردم با انگیزه و با تمایل و با هدف در سرنوشت خود شرکت‌ کنند و در روز دوم اسفند فضایی را فراهم کنند که همبستگی و نشاط و پویایی و شادابی داشته باشند و حمایت همه جانبه خود را از کشور و برنامه‌هایی که در کشور اجرا می شد به خصوص در راستای مردم سالاری دینی به عرصه نمایش بگذارند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال