معاون عمراني فرمانداري ويژه لارستان در جلسه ستاد سوخت شهرستان:
از اول آبان ماه تاكنون حدود شش ميليون ليتر نفت سفيد بين خانوارها توزيع شده است
زمان انتشار: 28 دي 1398 ساعت 11:06:19
تعداد بازدید: 295
جلسه ستاد سوخت شهرستان لارستان به رياست احمد دلاور معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه لارستان و با حضور بخشداران تابعه و کلیه اعضا در محل فرمانداری برگزار گرديد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ این جلسه که با هدف چگونگي توزيع و پخش فرآورده هاي نفتي در سطح شهرستان تشکیل شد؛ دلاور معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه لارستان در سخنانی با بیان اینکه در حال حاضر حدود ١٥ هزار خانوار در شهرستان بايد از نفت سفيد براي گرمايش استفاده كنند؛ گفت: توزیع نفت سفید شامل بخشهاي جويم، بنارويه، بيرم، صحراي باغ و روستاهاي بخش مركزي مي شود.
 
وی با اشاره به اینکه نظارت بر توزيع و پخش اين فرآورده ها در دستور كار است؛ تاکید کرد: صدور كالابرگ جديد نفت براي مزدوجين هم باید در اسرع وقت و بدون وقفه توسط اداره پست انجام گردد.
 
معاون هماهنگي امور عمراني فرمانداري ويژه لارستان تصریح كرد: از اوايل آبان ماه تا كنون با اهتمام شركت نفت شهرستان، حدود شش ميليون ليتر نفت سفيد بين خانوار ها توزيع، كه با انجام پروژه گازرساني اين ميزان قطعا در سال بعد كمتر خواهد شد.
 
دلاور ادامه داد: از ماه آتي دو عامل جديد به فروشندگي هاي نفت گاز و نفت سفيد در شهر لار و جويم اضافه خواهد شد كه كمك بزرگي به توزيع و پخش مناسب اين فرآورده ها خواهد شد.
 
وی اضافه کرد: با هماهنگي في مابين فرمانداري و شركت نفت شهرستان، اتباع افغاني دارای مدرک قانونی نيز از سوخت لازم و نفت سفيد بهره مند شده اند.
 
در ادامه بخشداران تابعه نیز مسائل و مشکلات سوخت بخش ها و روستاها را مطرح که مسؤل شركت نفت شهرستان پاسخ مقتضی را بیان کرد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال