دیدار نماینده ویژه وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان
رئیس جدید نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان معرفی شد
زمان انتشار: 3 بهمن 1398 ساعت 10:05:21
تعداد بازدید: 472
نماینده ویژه وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار و رئیس جدید نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان را معرفی کرد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، محمود رحیمی مشاور اداری و مالی و نماینده ویژه وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، رضا پیرپیران مسئول پیگیری امور نمایندگی های داخلی وزارت امور خارجه و احسان طاهری معاون برنامه ریزی فرمانداری، رئیس جدید نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان معرفی شد.
 
در این مراسم فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن بیان وضعیت جغرافیایی و فرهنگی شهرستان و توانمندی ها و ظرفیت هایی که وجود دارد و همچنین تعداد زیاد لارستانی های خارج از کشور تاکید کرد: می توان با استفاده از کارکرد نمایندگی وزارت خارجه و هم افزایی که بین مجموعه مدیریتی شهرستان و نمایندگی وزارت امور خارجه با سفرای مستقر در کشورهای حوزه خلیج فارس ایجاد می‌شود، سرمایه‌گذاری خارجی را افزایش و در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال گام اساسی برداشت.
 
حسنی حضور مستمر مسئول نمایندگی وزارت خارجه در لارستان را از اولویت ها و ضرورت‌های این هماهنگی بیان داشت و افزود: در صورت ایجاد این هماهنگی، سرمایه گذاران لارستانی خارج از کشور که تعلق خاطر به منطقه دارند با عرق ملی، آمادگی همراهی و همکاری را دارند، البته زیر ساخت ها و ظرفیت های مهمی همچون معاونت استانداری و فرمانداری ویژه، اداره کل فرودگاه بین المللی آیت الله آیت اللهی، گمرک تجاری، اداره کل راه و شهرسازی، قرارگاه پلیس راه جنوب استان فارس، دانشکده علوم پزشکی و چندین معاونت اداره کل، نیز در این خطه وجود دارد.
 
وی از خیرین بزرگ لارستانی که برای نمایندگی وزارت امور خارجه شهرستان همت می کنند، تشکر کرد و ادامه داد: در این خصوص وزارت خارجه نیز بایستی از نظر تامین نیروی انسانی، تجهیزات و تامین اعتبار، نمایندگی وزارت امور خارجه شهرستان را تقویت کند.
 
معاون استاندار فارس اضافه کرد: نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان، تنها نمایندگی است که بعد از شیراز در در استان فارس در حال فعالیت است.
 
در ادامه منوچهر رضایی از کارمندان سابق و با تجربه وزارت امور خارجه و کارشناس مسائل سیاسی و اقتصادی که چندین سال در کشورهای مختلف مشغول به فعالیت بوده است؛ به عنوان رئیس جدید نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان معرفی شد.
 
همچنین در این مراسم، محمود رحیمی مشاور اداری و مالی و نماینده ویژه وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، رضا پیرپیران مسئول پیگیری امور نمایندگی های داخلی وزارت امور خارجه، احسان طاهری معاون برنامه ریزی فرمانداری و رئیس جدید نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان نیز مطالبی را عنوان کردند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال