معاون استاندار، فرماندار ویژه لارستان و رییس مرکز حوزه انتخابیه لارستان خنج و گراش و اوز در جلسه توجیهی و آموزشی اعضای شعب اخذ رای شهر لار:
اعضای شعب اخذ رای با دلسوزی، دقت نظر و سرعت عمل در روز دوم اسفند کار رای گیری را انجام دهند
زمان انتشار: 1 اسفند 1398 ساعت 09:18:59
تعداد بازدید: 114
معاون استاندار، فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: اعضا شعب اخذ رای باید امانت دار، با اخلاق و قانونمند باشند.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه توجیهی و آموزشی اعضای شعب اخذ رای شهر لار به فرآیند برگزاری انتخابات در مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز اشاره کرد و گفت: همه فعالیت‌ها و عملکردهای هیئت‌های اجرایی، نظارت، بازرسی و ستاد انتخابات شهرستان برای این است که انتخاباتی با نشاط و پرشور و با حضور حداکثری مردم برگزار شود.
 
وی خطاب به اعضای شعب اخذ رای تاکید کرد: برای انجام هر کاری نیاز به انگیزه و تمایل است، چرا که اگر تمایل و توان در کنار هم قرار بگیرند، یقینا خلاقیت ایجاد می شود و برعکس اگر توان باشد تمایل نباشد معمولا توان، اثرات خودش را از دست خواهد داد و یا بالعکس.
 
فرماندار ویژه لارستان خاطرنشان کرد: انتخابات یکی از برکات این نظام مقدس است و از جمله موضوعاتی است که در تمامی ابعاد زندگی اجتماعی، سیاسی، امنیتی، اقتصادی و تولید و اشتغال و غیره تأثیردارد. حسنی افزود: اعضای شعب اخذ رای بایستی با دلسوزی، دقت نظر، سرعت عمل و با پشتوانه های متعدد در روز دوم اسفند کار و فعالیت کنند و با روان‌سازی و با آموزش هایی که فرا گرفته اند انتخابات خوبی را رقم بزنند.
 
معاون استاندار فارس ادامه داد: اگر می‌خواهیم در روز دوم اسفندماه انتخاباتی مطلوب و اثرگذار داشته باشیم در وهله اول می بایست مشارکت حداکثری مردم را شاهد باشیم که این نیاز به شور و نشاط انتخاباتی در بین مردم دارد، البته آرامش و امنیت مردم هم خیلی مهم است که نبایستی به هیچ وجه آسیب ببینند، که الحمدالله تعادل خوبی بین شور و نشاط مردم وآزادی ایجاد شده است.
 
رئیس مرکز حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز سلامت انتخابات را یکی دیگر از مولفه‌های مهم انتخابات دانست و افزود: این مهم به تمامی اعضای شعب اخذ رای در روز انتخابات می گردد.
 
وی با بیان اینکه اعضای شعب اخذ رای نقش اساسی را در سلامت انتخابات دارند، تاکید کرد: سلامت انتخابات تنها راهش توجه به قانون است و در این خصوص اعضا شعب باید امانت دار و قانونمند باشند که این موارد اگر رعایت شد، سلامت انتخابات را تضمین می کند.
 
حسنی یادآور شد: هیچ کس به اندازه اعضای شعب اخذ رای و یا مجریان و یا کاربران رایانه در روز اخذ رای نمی توانند تاثیرگذار در امر سلامت انتخابات باشند.
 
نماینده عالی دولت در لارستان بیان کرد: مجریان انتخابات، اعضای هیئت های اجرایی، نظارت، بازرسی، نیروهای لجستیکی و پشتیبانی و تدارکاتی و غیره و همه و همه برای ادای دین وارد میدان شده اند و می خواهند در روز دوم اسفندماه با خیال راحت و در کمال آرامش و امنیت و متناسب با فرآیندهای مختلف انتخابات سالم و پرشور برگزار کنند.
 
وی ادامه داد: اگر هر یک از اعضای شعب، در چارچوب قانون و قواعد ستاد انتخابات کارها را درست انجام ندهند و دقت و سرعت عمل نداشته باشند، ممکن است باعث وقفه، کندی و یا بعضا عدم روند مطلوب انتخابات شود.
 
بنابراین با سعه صدر ، حوصله و آموزشی که فراگرفته اند، ظاهر شوند تا در کار انتخابات وقف ایجاد نگردد و با مردم اخلاق و رفتار خوب برخورد کنید. فرماندار ویژه لارستان در پایان سخنانش اظهار کرد: اعضا شعب اخذ رای در روز انتخابات کاملا بی طرف باشند و له یا علیه نامزدی نباشند و به اعتماد مسئولین آسیب نزنند و هم امانتدار خوبی برای مردم باشند.
 
در ادامه اعضا شعب اخذ رای شهر لار در روز انتخابات آموزش‌های لازم را فرا گرفتند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال