آخرین اخبار کنترل بیماری کرونا در لارستان
مبتلای جدید نداشتیم/ تفرجگاه ها تحت کنترل است / تعداد واحدهای صنفی پلمب شده به 15 رسید
زمان انتشار: 12 فروردين 1399 ساعت 14:34:47
تعداد بازدید: 132
آخرین اخبار مبارزه با بیماری کرونا در لارستان تا عصر روز سه شنبه 12 فروردین 99 به اطلاع شهروندان می رسد.
به گزارش صحبت نیوز رییس بیمارستان امام رضا(ع) لار به خبرنگاران گفت:  در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد مثبتی از ابتلا به کووید ۱۹ را در حوزه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی لارستان نداشته‌ایم.
 
رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) لار با تقدیر از کارکنان اورژانس ۱۱۵ افزرود: با پیگیری های صورت گرفته از طرف دانشکده علوم پزشکی لارستان و همکاری بسیار خوب شورای تامین شهرستان و ستاد مبارزه با کرونا اقدامات خوبی در جهت جلوگیری از دورهمی ها و هم نشینی در باغ شهری های لارستان صورت گرفته است.
 
وی با بیان اینکه امیدوارم همه توصیه های مربوط به پرهیز از تجمعات را جدی بگیریم تصریح کرد: افرادی که این قوانین و توصیه ها را رعایت نکرده و با دورهم نشینی قانون را زیر پا می گذارند اول از همه به خود و سپس اطرافیان، آشنایان و وابستگان، مردم شهرستان و به کل کشور خیانت می کنند.
 
 
لازم به ذکر است که بعد الظهر روز دوشنبه ۱۱ فروردین ماه۹۹سرپرست معاونت بهداشتی دانشکده به همراه مامورین نیروی انتظامی از باغ شهری های ورودی شهر لار- جهرم بررسی وبازدید کردند و در این بازدید هییت امنا باغ شهری به صورت داوطلبانه از طرح بسته شدن باغ شهری با هدف پیشگیری و کنترل بیماری کرونا ویروس استقبال کردند. همچنین با پلمب یک مرغ فروشی در شهر لار جمع واحدهای صنفی تعطیل شده در لارستان به خاطر کنترل بیماری کرونا به 15 واحد صنفی رسید.
 
 
 
 

 

کد امنیتی:   
 [2 نظر]

سعیدی
Iran, Islamic Republic of
12 فروردين 1399   ساعت: 12:15:36

اگر مبتلایان در قرنیطنه بمانند یا ترخیص نشوند در لارستان این بیماری کنترل می شود

 
لا ری
Iran, Islamic Republic of
12 فروردين 1399   ساعت: 11:18:39

برخی مبتلایان ترخیص شده قرنطینه را رعایت نمی کنند. نظارت را لطفا بیشتر کنید

 
لوگوی دیجیتال