فرماندار ویژه لارستان:
عملیات غربال گری و تب سنجی در مبادی ورودی و خروجی شهرستان همچنان ادامه دارد
زمان انتشار: 16 فروردين 1399 ساعت 23:45:44
تعداد بازدید: 261
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: ستاد مبارزه با کرونا شهرستان تمام توان خود را در جهت جلوگیری از شیوع کرونا به کار گرفته است. 
به گزارش  صحبت نیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، بار دیگر، جاده های مواصلاتی شهرستان را مورد بازدید قرار داد. در این بازدید فرماندار ویژه لارستان در سخنانی از زحمات شبانه روزی نیروهای نظامی، انتظامی، بسیج، دانشکده علوم پزشکی، هلال احمر، شهرداری ها، دهیاران و یاوران شوراها که بصورت شبانه روزی جهت تب سنجی و کنترل ورود مسافران به این شهرستان به منظور سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بعنوان جهادگران سلامت تلاش می کنند؛ تقدیر و تشکر نمود.
 
وی تصریح کرد: عملیات غربالگری و تب سنجی همچنان در مبادی ورودی و خروجی شهرستان به منظور کنترل و جلوگیری بیشتر از شیوع ویروس کرونا در حال اجرا می باشد. معاون استاندار فارس ادامه داد: عبور از بحران کرونا مستلزم عزم همگانی و تعامل و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و عموم مردم با یکدیگر است و ستاد مبارزه با کرونا شهرستان نیز تمام توان تجهیزاتی و انسانی خود را در جهت جلوگیری از شیوع کرونا به کار گرفته است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال