رییس بیمارستان امام رضا(ع):
آمار مبتلایان به ویروس کرونا در منطقه بیشتر از موارد اعلام شده است
زمان انتشار: 18 فروردين 1399 ساعت 11:06:52
تعداد بازدید: 333
بهزاد رضایی سخنگوی دانشکده علوم پزشکی و رییس بیمارستان امام رضا (ع) لارستان: طی ۲۴ ساعت گذشته در لارستان، مورد جدیدی از بیماری کرونا نداشته ایم و سایر نمونه‌های مشکوک به این ویروس که طی ۴۸ ساعت گذشته ارسال شده بود منفی اعلام شد.
 
 
به گزارش صحبت نیوز دکتر رضایی ادامه داد: آمار مثبتی که به صورت روزانه اعلام می‌شود صرفا مربوط به افرادی است که نمونه گیری از آن‌ها صورت گرفته و نمونه‌ها به شیراز ارسال شده و پاسخ مثبت دریافت کرده ایم و تعداد کرونا ویروس منطقه نیست.
 
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی لارستان اضافه کرد: افراد زیادی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، اما علامت دار نبوده اند و در نتیجه به مراکز درمانی مراجعه نکرده اند و اگر هم مراجعه‌ای داشته اند با توجه به اینکه علائمی مانند تب، سرفه و بدن درد نداشته اند از آن‌ها نمونه‌ای گرفته نشده است یا افرادی بوده که مراجعه کرده اند نمونه هم از آن‌ها گرفته شده و تصاویر سی تی اسکن و آزمایش های آن‌ها موید آلودگی با ویروس بوده، اما جواب آن آزمایش منفی شده است.
 
بهزاد رضایی تصریح کرد: بنابراین تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در منطقه بیشتر از تعدادی است که تاکنون اعلام شده است و به همین دلیل مردم باید اصول بهداشتی را رعایت کنند و در خانه بمانند.
 
او از شهروندان درخواست کرد: در زمینه قرنطینه، پایش و استفاده دارو همکاری لازم را با نیرو‌های بهداشت و درمان و پزشکان داشته باشند تا زمانی که این بحران را پشت سر بگذاریم. تاکنون ۵۲  نفر در لارستان به بیماری کرونا مبتلا شده اند. 
 

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

لاری
Iran, Islamic Republic of
18 فروردين 1399   ساعت: 12:16:43

بیمارستان امام سجاد را دوباره فعال کنید

 
لوگوی دیجیتال