گزارشی از اقدامات هیئت فوتبال لارستان در مقابله با کرونا
زمان انتشار: 21 فروردين 1399 ساعت 19:41:32
تعداد بازدید: 319
این روزها که مقابله با کرونا آحاد مردم را به میدان جهاد کشانده است ریاست و اعضای هیات فوتبال لارستان همچنان برای ارائه خدمات در صحنه نبرد با کرونا، پیشگامند.
این روزها که مقابله با کرونا آحاد مردم را به میدان جهاد کشانده است ریاست و اعضای هیات فوتبال لارستان همچنان برای ارائه خدمات در صحنه نبرد با کرونا، پیشگامند.
 
از روزهای آغاز گسترش ویروس کرونا در لارستان ارگان‌های مختلف به کمک دانشگاه‌ علوم پزشکی آمده و تمام توان خود را برای شکست دادن این بیماری به کار بسته‌اند تا بار دیگر یکی از بحران‌ها را پشت سر بگذاریم. هیات فوتبال لارستان به ریاست حسین طارمی زاده با همراهی همکارانش و به همت خیرین گمنام که در بحران‌های گذشته  همانند زلزله کرمانشاه و  سیل شمال کشور به یاری مردم و هم مهینان شتافته اند در این روزها نیز با ورود به به میدان، در سنگر خدمت رسانی به مردم با اقدامات و خدمات خود، کارهای ارزشمندی را انجام می‌دهند تا رسالت خود را در مقابله با شیوع و گسترش ویروس کرونا به بهترین نحو ممکن به انجام رسانند.
 
حسین طارمی زاده ریاست هیات فوتبال لارستان که از نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا در سنگر خدمت به همشهریان در راستای مدیریت، کنترل و مبارزه با این بیماری هم پای سایر مسئولین حضور داشته اند با رایزنی و کمک های مالی فردی نیکوکار و خیراندیش که نخواستند نامشان فاش گردد در اقدامی خیرخواهانه نسبت به تامین مواد ضدعفونی، دستکش و تولید ماسک با همکاری فرماندهی محترم ناحیه سپاه در یک حرکت خودجوش و با بسیج ومشارکت مردمی اقدام نمودند.
 
طارمی زاده با بیان اینکه با حمایت این نیک اندیش گرانقدر و در راستای تقدیر از زحمات کادر درمان لارستان در مبارزه با این ویروس به 54 تن از پزشکان،پرستاران و پرسنل بیمارستان که در خط مقدم مبارزه با این بیماری مخلصانه به خدمت مشغولند با حضور در بیمارستان و طی مراسمی در حضور دکتر رضایی مدیر پرتلاش بیمارستان امام رضا(ع) لار با اهدای کارت هدیه جمعا به ارزش 8.250.000 تومان از این عزیزان تجلیل و قدردانی گردید گفتنی است تنی چند از اعضای هیات فوتبال نیز در این امر خیر طارمی زاده را همراهی نمودند.  
 
در همین راستا  و به همت این خیر گمنام نصب بنر تشکر و قدردانی از خدمات ارزشمند مدیریت بیمارستان امام رضا(ع) لار، کادر درمانی و  فرماندهی دلسوز ناحیه سپاه  لارستان در بیلبورد سطح شهر و اهدای 100 کارت جمعا به ارزش یکصد میلیون ریال به رسم قدرشناسی از زحمات جوانان بسیجی که نمایشی از حضور خودجوش و همیشگی بسیجیان در خدمات رسانی به مردم بوده و نشان می دهد که چگونه این جهادگران، خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی، شبانه روز در تلاشند در میدان مبارزه با ویروس کرونا، تا غبار این غم را از جامعه زدوده و آرامش را بر قلب مردم هدیه کنند در اختیار فرمانده محترم سپاه لارستان قرار گرفت.
 
چرخه نیک اندیشی مردم لارستان در این میدان ادامه دارد  تا جایی که پیشکسوتان ورزش و مشاورین همیشه همراه و دلسوز هیات فوتبال نیز با بزرگ منشی خود پیش قدم و  وارد میدان شدند و  در اقدامی ارزشمند که شایسته تقدیر و ستایش است در این راستا با اهدای اقلام بهداشتی دین خود را به مردم ادا نمودند.
 
طارمی زاده در این مورد گفت:  توسط مشاور دلسوز هیات فوتبال آقای وحید اسماعیلی با توجه به نیاز  بیمارستان تعداد 50 دست پیراهن ایزوله مخصوص برای کادر درمانی به مبلغ 25.000.000 ریال و 15 کارت هدیه به ارزش 15.000.000 ریال  به پرسنل پر تلاش بخش رادیولوژی بیمارستان امام رضا(ع) لار ، به این عزیزان تقدیم گردید.
 
شایان ذکر است تعداد 5.000 دستکش اهدایی خیر بزرگوار و پیشکسوت دوست داشتنی ورزش اردشیر حاجیان مشاور ریاست هیات فوتبال لارستان در امور اداری نیز تهیه، که از این میزان 4000 جفت به بیمارستان امام رضا(ع) تقدیم و باقیمانده بمنظور توزیع میان شهروندان در اختیار ناحیه مقاومت سپاه لارستان قرار گرفت.
 
رئیس هیات فوتبال لارستان همچنین از اهدای 50 دست پیراهن مخصوص اتاق عمل توسط منصور باقری از ورزشکاران با اخلاق و مسئول کمیته انضباطی هیات فوتبال لارستان و وکیل پایه یک دادگستری خبر داد. ضمنا ایشان در اقدامی ارزشمند تقبل فرمودند به مدت یکسال وکالت و امور قضایی کادر درمانی را بصورت افتخاری عهده دار شوند.
 
این فعال اجتماعی با اشاره به اینکه تاکنون مواد ضدعفونی کننده دست و سطوح ماسک، دستکش طی چند مرحله بین مردم، ادارات پرتردد و پرسنل بیمارستانتوزیع شده است اضافه کرد با شیوع ویروس کرونامردم لارستان با هم متحد شده و هرکس در حد بضاعت خود هرکاری می‌تواند برای مقابله با این ویروس انجام می‌دهد که در این راه  مشارکت خیرین و مردم مسیر شکست کرونا را هموارتر میکند
 
حسین طارمی زاده  ضمن دعوت به مشارکت از تمام خیرین بالاخص ورزشکاران و ورزش دوستان نیک اندیش عنوان کرد: سلامت پرستاران و کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه علیه ویروس کرونا قرار دارند بسیار حائز اهمیت است، نیکوکاران ورزشکار تاکنون اقدامات خوبی در راستای مبارزه با کرونا انجام دادند که قدردان این عزیزان خواهیم بود و خداوند مهربان برکت و اجر و پاداش این کارهای بزرگ را خواهد داد  برای تهیه تجهیزات و اقلام ضروری پزشکی در جهت  پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به مشارکت و حمایت خیرین بیش از پیش نیاز داریم.
 
وی در پایان با بیان اینکه همه باید کمک کنیم تا چرخه انتقال بیماری قطع شود، گفت: بهترین پیشنهاد برای مهار کرونا رعایت توصیه های بهداشتی است افزود:  این خدمات به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تا ریشه کن کردن این بیماری به صورت مستمر تداوم خواهد داشت.وی همچنین  از مردم خواست بهداشت فردی جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا را همچنان جدی گرفته و در این راستا از شهروندان تقاضا داریم تا در خانه های خود بمانند و از هرگونه تجمع پرهیز کنند.
 
هیات فوتبال لارستان
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال