آخرین وضعیت جاده حدفاصل سه راهی زرین دشت تا تونل وحدت
زمان انتشار: 29 ارديبهشت 1399 ساعت 14:19:43
تعداد بازدید: 301
پروژه در حال احداث قطعه اول محور لارستان – جهرم، حدفاصل سه راهی زرین دشت تا تونل وحدت، مورد بازدید معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان قرار گرفت. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، به همراه باقری فرد مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، از پروژه در حال احداث قطعه اول محور لارستان -جهرم حدفاصل سه راهی زرین دشت تا تونل وحدت را مورد بازدید قرار داد. در حاشیه این بازدید فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با بیان اینکه طی سال گذشته پیگیری‌های مستمری از طریق وزارتخانه راه و شهرسازی برای تکمیل باند دوم محور لارستان- جهرم -بندرعباس انجام گردیده است؛ تاکید کرد: این پیگیری ها موجب شد که حساسیت لازم ایجاد و تکمیل باند دوم محور مذکور در اولویت طرح‌های وزارتخانه قرار گیرد که البته از نظر ما این محور، محدود به شهرستان ما نمی‌شود، بلکه جاده‌ای است که پایتخت و شمال کشور را به جنوب متصل می کند و از پرترددترین محورهای مواصلاتی کشور است.
 
حسنی همچنین با توجه به حجم ترافیک زیاد و متصل شدن این محور به تونل وحدت و کاهش دادن سوانح و تصادفات بر اتمام این پروژه با رعایت اصول کامل ایمنی تاکید کرد. وی ادامه داد: با توجه به اینکه محور لارستان-جهرم یکی از محورهای پر ترافیک کشور است، برای اتمام دو بانده شدن آن شبانه روزی کار می شود. معاون استاندار فارس گفت: با پیگیری مستمر از طریق مسئولان کشوری به ویژه سازمان برنامه و بودجه در تلاشیم با اختصاص اعتبارات خاص نسبت به تکمیل هر چه سریعتر این محور اقدام کنیم. فرماندار ویژه لارستان در پایان از زحمات اداره کل راه و شهرسازی لارستان و پیمانکار و کارگران این پروژه تقدیر کرد. گفتنی است عملیات اجرایی قطعه اول محور لارستان- جهرم، حدفاصل سه راهی زرین دشت تا تونل وحدت به طول حدود 8 کیلومتر و عرض 11 متر و با ساخت 15 پل با پیشرفت 50 درصد در حال اجرا است. اضافه می گردد که برای اجرای کامل این پروژه، بالغ بر 180 میلیارد ریال توسط دولت هزینه می شود.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال