.
پیام تسلیت معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان بمناسبت فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره)
زمان انتشار: 13 خرداد 1399 ساعت 10:57:33
تعداد بازدید: 88
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) تسلیت گفت. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ متن پیام جلیل حسنی به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
تقویم تاریخ پرفراز و نشیب کشور ما در نیمه خرداد ماه، یادآور روزهای پر حادثه، غمبار و حماسی از جنس ایثار، شهادت و عروج ملکوتی خورشید جماران پس از سال ها مقاومت و هدایت است. 14 خرداد یادآور به سوگ نشستن ملت ایران در غم فراق بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین آغاز قیام ملتی مومن و انقلابی در ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ در دفاع از ارزش های اسلامی و ولایی است که به رهبری امام خمینی (ره)، حماسه ای تاریخی رقم زدند تا اسلام و ارزش‌های ناب اسلام محمدی (ص) همواره جاودان و ماندگار باشد. حضرت امام خمینی(ره)، بزرگ مرجعی که احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) بود و شخصیت بی نظیری که در جهان بی روح و در عصر غربت معنویت و اخلاق و عدالت، برای برافراشتن پرچم دینداری و حمایت از محرومان و مستضعفان قیام کرد و با بسیج مردان و زنان برای مقابله با استعمار و استبداد، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مبتنی بر شعار "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" در چارچوب دین و خردورزی بنیان نهاد. امام و رهبر آزاده ای که با تکیه بر ایمان راسخ، عزم سترگ و به پشتوانه همراهی مردم، بر علیه ظلم و ستم طاغوت به پا خاست و انقلابی را به ثمر نشاند که با گذشت سال ها، امروز به عنوان میراث و یادگار ماندگار آن امام بزرگوار و تحت فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همچنان استوار و پابرجا بوده و عزت، اقتدار، سرفرازی و بالندگی را برای کشور و ملت به ارمغان آورده است.
 
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد، فرا رسیدن سالروز عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی رهروان ولایت به خصوص مردم شهیدپرور و ولایتمدار منطقه لارستان بزرگ تسلیت و تعزیت عرض می کنم. امیدوارم با پاسداری از آرمان های والای بنیان گذار انقلاب و خون پاک شهدا، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی)، برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سرافرازی آن تلاش کنیم. جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال