ورودی شهر جویم ساماندهی می شود
زمان انتشار: 27 خرداد 1399 ساعت 05:48:53
تعداد بازدید: 73
ساماندهی ورودی شهر جویم جزء برنامه های شهرداری است که به زودی انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری جویم،حسین نجفی زاده شهردار این شهر با اشاره به اینکه زیباسازی ورودی شهرها مهم ترین چیزی است که نظر هر مسافر و مهمانی را نسبت به شهر جلب می کند افزود: به زودی عملیات اجرایی ساماندهی ورودی شهر جویم از سمت فرشته جان( میدان ولایت) که خیابانی ۶۰ متری می باشد با همکاری اداره برق جهت جابجایی پایه ها آغاز می گردد.
 
وی در ادامه بیان داشت: دیگر پروژه های عمرانی از جمله ساماندهی فاز دوم گلزار شهدا(تا کنون با هزینه یک میلیارد و دویست میلیون ریال)،روشنایی ورودی شهر از سمت منصورآباد(۸۰۰ میلیون ریال) با همکاری راه و شهرسازی و اداره برق،نمازخانه بوستان صبا(۹۰۰ میلیون ریال) که از ابتدای سال جاری آغاز و در حال اجرا می باشد.
 
شهردار جویم همچنین خاطر نشان ساخت: فاز دوم بوستان حاشیه ای خلیج فارس،ادامه بلوار حافظ واجرای کانال عرضی بلوار حافظ از دیگر پروژه هایی است که تا شهریور ماه سال جاری(هفته دولت) اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.
 
نجفی زاده در ادامه افزود: در حوزه امور خدماتی-‌عمرانی،زیبا سازی و مبلمان شهری(گلکاری،اصلاح روشنایی خیابان ها،معابر،میادین و بوستان) برنامه های خوبی داریم.
 
ایشان از همراهی و همکاری مردم با مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا،همکاری در راستای توسعه و عمران شهر و همچنین مسئولین استانی،شهرستان، بخش و شورای اسلامی شهر جهت حمایت از شهرداری تقدیر و تشکر  و همچنین از مردم بابت صبر و شکیبایی آنان در خصوص آسفالت تعدادی از کوچه ها عذرخواهی  و اظهار نمود: ان شاالله پس از حفاری گاز این مهم انجام خواهد شد.
 
وی در پایان ضمن تشکر از پرسنل اداری و خدماتی شهرداری در راستای امور عمرانی-خدماتی بیان داشت: درخواست ما از شهروندان این است که جهت تسریع در اجرای پروژه ها عوارض خود را به موقع پرداخت نمایند و شهرداری نیز آماده دریافت هرگونه انتقاد و پیشنهاد در راستای توسعه شهر می باشد.
 
لازم به ذکر است: شهرداری از سال ۹۶ جهت تسریع خدمات رسانی،برخی امور را بصورت الکترونیکی نموده و برون سپاری انجام داده که ان شاالله در ادامه نیز دیگر خدمات نیز الکترونیکی خواهد شد و همچنین ارتقاء درجه شهرداری از جمله موضوعاتی است که به زودی محقق خواهد شد.
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال