عادل پورشمسی/ مدیر مسئول هفته نامه عصر لارستان
شیرید یا روباه آقای استاندار؟
زمان انتشار: 5 تير 1399 ساعت 18:44:20
تعداد بازدید: 524
استاندار فارس امروز پنج شنبه ۵ تیرماه ۱۳۹۹ در لارستان حضور یافت و ضمن کلنگ زنی چند پروژه از چند پروژه در حال ساخت نیز بازدید کرد. هنگام بازدید از بخش جویم جمعی از مردم خواستار ارتقای جویم شدند.
اگر تاریخ این خبر را از متن خبر برداریم و به جایش ۵ تیر سال ۷۹ بگذاریم تفاوتی چندانی در امر اطلاع رسانی پیدا نمی شود؛ چرا که اصولا چنین سفرهایی جزو کارهای معمول استانداران دهه های اخیر است.
 
جا دارد از مسئولان استانی سپاسگزاری کنیم که در این گرما و وضعیت کرونا پا در جاده موسوم به جاده" مرگ" گذاشته اند اما واقعیت این است که قبل و بعد آمدن و رفتن استاندار محترم وضعیت منطقه تفاوتی چندانی نخواهد کرد. ارتقا و توسعه شهرستان های لارستان بزرگ در گرو اختصاص بودجه های لازم از طرف دولت است.
 
اگر از سفر استاندار تنها و تنها بودجه احداث باند دوم جاده لار - جهرم از محل منابع تحت اختیار استاندار محترم افزایش یابد آنگاه می توان سفر مسئولان محترم را سفری متفاوت دانست.
 
در حال حاضر همه قطعات جاده لار جهرم به پیمان رفته است اما اندک بودن بودجه بیم تعطیلی کار را افزایش داده است. شایسته است استاندار محترم نتیجه مکاتبات مورد اشاره خود را در خصوص افزایش بودجه جاده لار- جهرم در اختیار جراید بگذارند تا به پیشرفت این پروژه امیدوار شویم.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال