باحضور استاندار فارس
کلنگ پروژه گازرسانی شهر جویم به زمین زده شد
زمان انتشار: 5 تير 1399 ساعت 19:35:41
تعداد بازدید: 227
با حضور استاندار فارس،نماینده مجلس، فرماندار ویژه لارستان و جمعی از مسئولین استانی، شهرستان و بخش کلنگ پروژه گازرسانی شهر جویم به زمین زده شد.
با حضور استاندار فارس،نماینده مجلس،فرماندار ویژه لارستان و جمعی از مسئولین استانی،شهرستان و بخش کلنگ پروژه گازرسانی شهر جویم به زمین زده شد.
 
با حضور عنایت اله رحیمی  استاندار فارس، حسین حسین زاده نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، جلیل حسنی معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مدیر عامل شرکت گاز استان فارس، جمعی از مسئولین استانی،شهرستانی و بخش، شوراهای اسلامی شهر و روستاهای تابعه و دهیاران، کلنگ پروژه گازرسانی شهر جویم به زمین زده شد.
 
این پروژه در ادامه گازرسانی به شهر و روستاهای بخش جویم صورت گرفت که در زمستان ۹۷ فاز اول آن کلنگ زنی شده بود و اجرای ۱۰۸ کیلومتر شبکه گذاری جهت شهر جویم، روستاهای منصورآباد، دامچه، چاه گزی، جهادآباد، فرشته جان و حسن آباد به همراه احداث ۲ ایستگاه TBS و یک ایستگاه CGS با اعتبار ۲۱ میلیارد و یکصد میلیون تومان توسط شرکت سیف گستر مرودشت در دست اقدام است.
 
همچنین در سفر استاندار فارس به بخش کهن جویم، از بیمارستان ۳۲ تختخوابی سیدالشهدای شهر جویم که در حال احداث می باشد بازدید بعمل آمد.
 
در پایان نیز، کلنگ زنی ۲۴ کیلومتر از احداث باند دوم محور لار-جهرم حدفاصل سه راهی منصورآباد تا بنارویه با اعتبار ۸۵ میلیارد تومان،حجم خاکبرداری ۲۷۵ هزار متر مکعب و حجم خاکریزی ۷۷۰ هزار متر مکعب با حضور مدیر کل راه و شهرسازی لارستان صورت گرفت.
 
خبرنگار: آرزو جهان پیما
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال