با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی لارستان، خنج، گراش و اوز مورد بررسی قرار گرفت
شهرک های صنعتی جویم، بنارویه، صحرای باغ و روستای بلغان احداث خواهد شد؟
زمان انتشار: 4 مرداد 1399 ساعت 03:48:34
تعداد بازدید: 353
با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس و فرمانداران، مسائل و مشکلات شهرک های صنعتی لارستان، خنج، گراش و اوز مورد بررسی قرار گرفت. 
به گزارش صحبت نیوز و به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در این جلسه‌ی 3 ساعته که با حضور دکتر حسین زاده نماینده مردم شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، مهندس احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، فرمانداران خنج، گراش و اوز، روسای ادارات صمت، شرکت شهرک های صنعتی، محیط زیست و منابع طبیعی و جمعی از تولیدکنندگان و صنعتگران 4 شهرستان برگزار شد؛ خواستار احداث شهرک های صنعتی در بخش های جویم، بنارویه، صحرای باغ و روستای بلغان شد.
 
وی در ادامه سخنانش همچنین افزایش زیرساخت های لازم همچون آب، جاده دسترسی، برق رسانی و ... برای شهرک صنعتی لار و نواحی صنعتی این شهر و شهرک صنعتی بخش بیرم را مورد تاکید جدی قرار داد. حفظ و نگهداری ماشین آتش نشانی شهرک صنعتی لار، کاهش حق النظاره چاه شهرک ها، اضافه شدن ۱۵ هکتار زمین به شهرک صنعتی لار، کمبود آب در شهرک صنعتی حسن لری و ناحیه پشته سنگر، اجرای خط انتقال آب و طرح توسعه ناحیه صنعتی پشته سنگر لار، احداث جاده دسترسی و برق رسانی به شهرک صنعتی بیرم و غیره از دیگر موارد، مشکلات و درخواست هایی بود که فرماندار ویژه لارستان آن را بیان و از مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس خواست که برای رفع این مشکلات اقدام عاجل و درخواست ها را هرچه سریعتر اجرایی نمایند. در ادامه دکتر حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، مهندس احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان فارس، فرمانداران شهرستانهای خنج، گراش و اوز و جمعی از روسای ادارات ذیربط نیز مواردی را مطرح نمودند. همچنین جمعی از تولیدکنندگان و صنعتگران چهار شهرستان نیز مشکلات و درخواست های خود را در این نشست بیان کردند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال