طرح ملی «سه شنبه های تکریم» در لارستان نیز آغاز شد
زمان انتشار: 4 مرداد 1399 ساعت 06:09:02
تعداد بازدید: 65
با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان و در آستانه چهل سالگی دفاع مقدس و تکریم از خانواده معظم شهدا، از پوستر طرح ملی «سه شنبه های تکریم» رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، در این مراسم که به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس و با حضور احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و دستگاه های متولی از جمله سپاه ناحیه لارستان، سازمان تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد؛ جلیل حسنی معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان در سخنانی طرح ملی «سه شنبه های تکریم» را فرصتی برای تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و تجدید خاطره هشت سال دفاع مقدس و دمیدن روح مقاومت در بدنه اجتماع دانست و گفت: حرکت جهادی و هماهنگ کانون های مساجد در برگزاری «سه شنبه های تکریم» قابل تقدیر است.
 
نماینده عالی دولت در لارستان با بیان اینکه دیدار و گفت‌وگو با خانواده معظم شهدا، برای نسلی که دفاع مقدس را ندیده، مساله‌ای قابل توجه است، یادآور شد: این مواجهه‌ها سبب می‌شود تا راه‌مان را برای چهل سال دوم و گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری ترسیم کردند، بیش از پیش بیابیم و در این مسیر حرکت کنیم.
 
حسنی با تاکید بر گسترش اجرای طرح تکریم در بخش ها و روستاها و مناطق مختلف جنوب فارس ابراز امیدواری کرد: باید شرایطی مهیا شود تا آشنایی نسل جوان با آرمان های شهدا بیش از پیش فراهم گردد، چراکه ارتباط با خانواده شهدا برای ما افتخار است و امروز در چهلمین سالگرد دوران دفاع مقدس، یادآوری این حماسه و قدردانی از خانواده شهدا مایه مباهات و افتخار همه ماست.
 
در ادامه مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس هم اظهار داشت: کانون های فرهنگی هنری در مساجد با بدنه اجتماع و جوانان مسجدی که دارای ظرفیت و استعدادهای بسیار بالایی هستند، در ارتباط بوده و این موضوع یک ظرفیت ارزشمند برای انقلاب و نظام محسوب می شود.
 
محمدابراهیم اخوت ادامه داد: طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم از برنامه‌های شاخص کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است که به‌مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و با محوریت مساجد شهرستان، تا هفته دفاع مقدس امسال، مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا و قدرشناسی از ایثار و فداکاری شهدای دفاع مقدس در نقاط مختلف جنوب فارس سه‌شنبه شب‌ها، برگزار می‌شود.
 
وی با تاکید بر رویکرد خانواده بنیان و محله‌محوری طرح سه شنبه های تکریم افزود: کانون های فرهنگی هنری می ‌تواند با هماهنگی امام جماعت مسجد نسبت به تعیین شاخص‌ ها با لحاظ اقتضائات محلی و بومی در این راستا اقدام کند.
 
گفتنی است این طرح با موضوع تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد جنوب فارس و با همکاری و مشارکت مستقیم سپاه ناحیه لارستان، سازمان تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرهنگ و ارشاد اسلامی، به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار می شود.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال