پیام تبریک فرماندار ویژه لارستان بمناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم
زمان انتشار: 16 مرداد 1399 ساعت 09:34:06
تعداد بازدید: 185
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان در پیامی فرا رسیدن عید غدیرخم را تبریک گفت. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در پیام جلیل حسنی آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
"الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه مولانا امیرالمومنین علی بن ابیطالب" (ع) واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.
 
غدیرتنها یک رخداد تاریخی و یا نام یک سرزمین نیست، بلکه یک تفکر، نشانه و چشمه ای از تداوم خط نبوت است که تا پایان هستى مى جوشد؛ غدیر روز اکمال دین، اتمام نعمت و موجب خشنودى خداست؛ غدیر، شایسته هر ثناست که وحى از او پیراست و محمد بدو آراست و اسلام از او برخاست.
 
غدیر،عید عدالت و رهبرى و پیوند امامت و امت است. غدیر، تنها یک نام و مختص به یک روز نیست، بلکه عهد و میثاق و جریانی مقدس است که انسانیت را معنا داده و مسیر دستیابی به کمال و بهره گیری از اندیشه های راستین و امیدواری خدایی را برای روح انسان به ارمغان می آورد و با تشکیل چشمه ای جوشان از تداوم رسالت، بستری مناسب برای توفیق و کامروایی رهروان دین مبین اسلام در محور ولایت مداری را فراهم می کند. عید غدیر، ثمره نبوت پیامبر گرامی اسلام(ص) و برگرفته از وحی و فرمان الهی است که خلقت را معنایی دوباره می بخشد و نقطه تکوین شجره طیبه امامت است که امتدادش تا پایان عالم هستی ادامه داشته و نوای حقانیتش، تا ابد در پهنای دنیا و دل های مسلمانان طنین انداز خواهد بود.
 
اینجانب فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، عید ولایت حضرت امیرالمومنین علی(ع) را صمیمانه خدمت عموم مردم شریف منطقه لارستان بزرگ تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و موفقیت همگان را در سایه رحمت واسعه الهی در مسیر توسعه ایران اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 
جلیل حسنی
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال