امام جمعه لار:
کرونا فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان را تعطیل نکرد
زمان انتشار: 21 مرداد 1399 ساعت 14:37:04
تعداد بازدید: 99
امام جمعه لار با بیان اینکه کرونا فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی را تعطیل نکرده است، گفت: دغدغه‌های انقلابی این مجموعه علمی موجب شده تا فعالیت‌های فرهنگی رضایت‌بخش باشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان؛ در آستانه عید غدیر خم جمعی از دانشجویان بسیجی آموزشكده سما به همراه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، معاون فرهنگی دانشجویی این دانشگاه و معاون  آموزشكده با امام جمعه شهرستان لار دیدار كردند.
 
امام جمعه لار در این دیدار با بیان اینکه کرونا فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان را تعطیل نکرده است، اظهار كرد: دغدغه‌های انقلابی و عقیدتی این مجموعه علمی موجب شده كه فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان رضایت‌بخش باشد.
 
حجت‌الاسلام مختار موسوی‌خرم گفت: عید غدیر والاترین عید خداست؛ چراكه در این روز نعمت تامه الهی به مردم داده شده و دین به مرحله اكمال رسیده است.
 
وی افزود: در آیات قرآن كریم بیان شده كه با تمسک به ولایت می‌توان از هیچ قدرتی نترسید و به قدرت الهی تكیه كرد و اگر امروز رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، مقتدرانه در برابر نظام ظالمانه جهانی قد علم كرده و امت اسلامی را هدایت می‌كند به دلیل آن است كه ولایت فقیه ادامه ولایت پیامبر اسلام‌(ص) و ائمه معصومین‌(ع) است.
 
ارائه گزارش فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان نیز در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان ارائه كرد و ادامه داد: بعد از شیوع ویروس منحوس كرونا بر آن شدیم كه برنامه‌های فرهنگی و عقیدتی با همكاری بسیج دانشجویی به صورت مجازی و از طریق نرم‌افزارهای موجود انجام شود.
 
مهدی زارع متذكر شد: در كنار توجه به برنامه‌های فرهنگی، همكاران خواهر دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با حضور در كارگاه خیاطی این دانشگاه ضمن تهیه ماسک و لباس‌های بیمارستانی، بخشی از نیازهای دانشگاهیان و كادر درمان بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان لارستان را مرتفع كردند.
 
غلامعباس واحدپور رئیس آموزشكده سمای لارستان نیز با تشریح فعالیت‌های فرهنگی انجام شده در این آموزشکده بیان كرد: مجموعه بسیج دانشجویی در این دانشكده سعی كرده با ارائه كلیپ‌های فرهنگی، عقیدتی و تولید محتوای مناسب در فضای مجازی موجب نشاط و سرزندگی در بین دانش‌آموزان و دانشجویان سما شود.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال